bugün

hanımefendilerin bir türlü anlayamadıkları husustur.çok saçma değil mi.22 tane adam bi topun peşinde ne anlıyonuz ki derler.
ama muhteşem süleyman hürrem i fofeynklese,behlül önüne geleni düdüklese,olmadık sulu zırtlak dizilerde aşk meşk diye gözyaşı dökseler gayet normaldir.oturup saatlerce izlerler.ama o bir buçuk saatlik maç saçma olur.ömrümüzü çürüttünüz lan ömrümüzü.

edit : yanlış yazdım bak sinirden he.
tamamen saçmalağın daniskası o 22 adam dünyanın parasını kaldırırken iki rakip maç içinde münakaşa yaşarlar maçtan sonra giderler bi topun peşinde koşarak kazandıkları tonla paraları kafa kafaya verip çatır çatır bi güzel yer eğlenirler. dışardaki mal çulsuz taraftarlar da birbirini keser bu kadar saçma ve aptalca bişeydir.
futboldur. dünya kupası dışında izlemem ve pek sevmem. ayrıca fanatik olanlar çok gülünç oluyor. alt tarafı takım bu, ne siyasi bir ideoloji, ne din, ne bir ailedir. hatta şimdi spordan çok at yarışı gibidir. yani kumar için oynuyorlar gibi bir durum var.
(bkz: haymana beygiri gibi saha içinde koşan futbolcular)
top mutlaka patlayacaktır.
22 tane topun bir adamın peşinden koşmasından yeğdir.

(bkz: ya ne olacağıdı)

hem hepsi koşmuyor, defansta bekleyen, orta sahada rakibi karşılayanlar var. e zaten kaleciler de kendilerine top gelince topa değiyorlar. *
ilk entry'ye bakmadım ama muhtemelen 'benim peşimden bile 2 3 tane adam koşuyor onlar da tipsiz , 22 tane kaslı kaslı adam ne buluyor da bu topun peşinde koşuyor ya , ühü ühü' şeklinde düşünen bir genç kızın hezeyanıdır , umursamadım
Bir kez daha gerceklesen durumdur.

Neyse bari boyle avutalim kendimizi.
herkese bir topun düşmediği gelişmemiş ülkelerde rastlanan bir olay.
biraz daha iyi durumdaki ülkeler için: (bkz: 10 kişinin bir topun peşinde koşması)
Futbolun derinliğini anlamayanların gördüğüdür.
futbolu hiçbir zaman anlamayan birisi olarak futbol için her zaman söylediğim bir laftır. ve peşinden de şunu eklerim "top yakaladıkları zaman tekrar tekme vurup tekrar koşmaya başlıyorlar"
görsel
Dedi sığırın biri.

Futbol sadece futbol değildir.
Ve onu izleyen milyonlarca adam.

Gerçekten şaşırtıcı.
Deneysel bir süreç olmalı bu.