bugün

finlandiya lig kupası güney grubunda 15:00'te başlamış maçtır.

espoo'da -13 derecede oynanmakta, ev sahibinin 1-0 üstünlüğüyle devam etmektedir ve bastıran taraf honka'dır. tps puan çıkarabilecekmiş gibi gözükmüyor. şu an 58. dakika oynanıyor, gol 9. dakikada hermanni vuorinen'in ayağından geldi. kafa da olabilir, göremedim.

niye açtım başlığını şimdi fin lig kupasının? ilgileniyorum. ilgilenene faydalı olsun. haha. sana ne lan? eheu.
1.75 orandan honkanın banko olduğu maçtır.
fc honka'nın 70'te kontradan golü yediği maçtır. wusu, 1-1.

yahu siz gerizekalı mısınız arkadaş? 1-0 önde oynarken niye 9 kişi atağa çıkıyorsunuz? bu defansların hepsi mi hücuma dönük? ya da hücuma dönük defans ne ondan önce?

ulan anlamıyorum, önde olan takımın neden 9 kişiyle atağa çıktığını anlamıyorum. gol yiyince bok yemiş foka dönmesini anlayamıyorum. tps turku lan bu salaklar! mahalle takımına mı saldırıyorsun? böyle koyarlar adama. salaklar. golü yiyen sizsiniz içime alan benim ulan hainler! ruhsuz eşekler!
ev sahibinin bitime birkaç dakika kala yeniden üstünlüğü yakaladığı maçtır. 86'da yine vuorinen salladı.

90 dakika boyunca turku kalesini follofoş eden honka, sonunda 2 golü yakalamıştır. fakat geriye kalan 7-8 dakikalık zaman diliminde gol yemeden durmaları pek ihtimal dahilinde değildir maalesef.

hala saldırıyorlar, biri bunları durdursun. lan oğlum hasta mısınız yapmayın etmeyin şerefsizler...
fc honka espoo 2-1 tps turku

9' vuorinen [1-0]
70' wusu [1-1]
87' vuorinen [2-1]

şeklinde sonuçlanmış maçtır. 93 dakika boyunca atak yapan honka galip gelmeyi başarabilmiştir ve bu maçla gruptaki puanını 3'e yükseltmiştir.