mümkün olabilitesi olaydır. ilginç bir bakış açısıdır.
Uefa'dan siktir üstüne siktir yiyen şikecilerin herkesi kendileri gibi zannetmesi gerçeğidir aslında.
Lig sizin, Kupa bizim diyerek birbirlerine mac sattıkları tescil edilmiş şikede uzman 2 takımın macı... e doğru bir bakış açısı için yaşananları bilmek gerekir... Başlığı açan yazar bunlardan haberdar ve bilgili. güzel.
UEFA'dan siktir yiyen değil, şampiyonluğu tescillenmiş olan bir takım taraftarının serzenişidir. bu durumda siktiri siz yemiş oluyorsunuz cahiller.
Aslında Fenerbahçe'nin üç yıl boyunca avrupa'ya uefa'dan siktiri yediği için değil, kendisine kafa izni verdiği için gitmediğini göstermiştir.
Türkiyede şikenin baş mimarı olup akp ye yaslanarak kendilerine stad, tesis vs kapmak için reco ya yaltaklanan 2 takımın karşı karşıya geleceği, sonucu kimsenin zikinde olmayan tiyatromsu şaklabanlıktır. E doğru tabi... akp nin önlerine verdiği yaldan beslenen 2 oluşumda birbirine mac satmaktan zerre ar duymazlar. zaten utanma arlanmaları olsa yedikleri pislikleri düşünüp seslerini keserler... ama nerdeeee o onur haysıyet ve şerefli tavırlar... bu 2 takımdan her türlü irezillik beklenir... demedi demeyin!
Trabzon satılık olduğu için her türlü maç verir cincona... alıştılar bir kere... lig sizin kupa bizim sezonuna takılı kaldı onlar. sanırım bu yıl ts küme düşer 6s de finansal fairplay den ve 6s aş. hisseleri konusunda yaptığı dolandırıcılıktan dolayı kümeye gider. e zatan paralarıda yok. kayyuma kadar yolları var!
hamsispor, 4 tane gol atacakken 3 gol atarak 3-0 galip gelerek yapılan şikedir.
gerçek olmuş olandır. başlık sahibi ileriyi görmüş adam. bu neden dikkate alınmaz. gerçi insanlara bunu kanıksatma politikası sanırım işleyen.
kafası kıyak fenevlilerin bir tarafından uydurduğu şeydir.

o tarafla gülüyoruz size ahahah.
bir trabzonsporlu olarak bu başlığa bakıp gülümsedim.

-200 bin nüfuslu bir şehirin takımının şike yapabileceğine inanan anlayışın türevidir bu başlık, ahahaha.

sevindim.
6s taraftarında bir DÖ(r)T korkusu yaşanmış gece olarak tarihe geçti... Aslında daha vakit vardı DÖ(r)T olmamaları için hiçbir sebep yoktu. Bu skorla ezik ts alt sıralardan kurtulma gayretine girer artık.... Göz kırptım...