bugün

22 ağustos pazar günü saat 22:00'Da oynanacak olan karşılaşmayı Suat Arslanboğa yönetecek.
ankaragücü'nün bu sene ligde oynayacağı en kolay deplasmanlardan biri. zaten manisaspor'la geçmişte yapılan maçlara da baktığımız zaman deplasmanda ankaragücü'nün hiç kaybetmediğini görüyoruz. bu istatistiklerin ve takımların şu anki durumlarını göz önüne aldığımızda ankaragücü 3 puana daha yakın taraf olarak gözümüze çarpıyor. lakin belli de olmaz. ankaragücü bu, ne zaman ne yapacağını, hangi takıma karşı nasıl oynayacağını son yıllarda kestirmek bir hayli güç. takım da henüz oturmadı. bu yüzden iddaa oynayacaklar yine de beraberlik ihtimalini de göz önünde bulundursunlar. ben yine de ankaragücü'nün kazanacağını düşünüyorum çünkü bu maçı kazanamazlarsa belki de 5. haftaya kadar puan bile alamayacaklar. o yüzden ankaragücü bu maça saldıracaktır.

tanım: iddaa oynasam ankaragücü'ne vereceğim maç.
kadro kalitesi olarak çok önde olan ankara takımının kazanması gereken maç. teknik direktörler konusunda ise hangisi daha kötü bilemiyorum. hakan kutlu da ümit özat da bu ülkenin en üst liginde boşu boşuna yer kaplayan adamlar. ikisinin de sezonu bitirebileceklerini sanmıyorum. iddaa oynayan arkadaşlara ise banko alt öneriyorum.
stanislav sestak'ın attığı golle ankaragücü'm 1-0 öne geçti.

(bkz: şampiyon olana kadar bastır ankaragücü)
özgür çek attı ve durum şimdi 2-0. ankaragücü'm 2010-2011 sezonundaki ilk puanlarını almaya çok yakın.
güven varol attı ve 3-0.

sürekli atıyorlar efendim durduramıyoruz.
ankaragücü'nün 3-0'ı yakaladığı karşılaşma .