bugün

ekşi'ye erişim engeli getirildiği söyleniyor.
kaynak: https://www.cumhuriyet.co...ksi-sozluk-engeli-2054108
Ülkenin geldiği hale bak.
Yoo ben çatır çutur giriyorum.
arkadaşlar ekşi sözlükten gelen mültecilere karşı dikkatli olun diyeceğim ama moderasyon falan hak getire. yakında pkklılar cirit atar sözlükte.
Tüh benim suçum ne ya? Yanlış bilgi verenleri uçursaydılar. Ben kendimce vakit geçiriyordum sadece.
uludağ sözlük nazar boncuğu olarak lucas'ı geri çağırsın hemen.
eğer doğruysa kalkıp göbek atacağım haber.
Vpn ile girilebiliyor.
Artık çok geç. Ülkeyi de kapatsalar fayda etmez gidecekler. 5-10 sene önce yapsalar işe yarardı belki ama artık ne yapsalar boş.
Beter olsunlar amk.

Yarın bir gün buralar Cihangir solcusu pkklı dhkpc Li liboş götoş olur ne varsa dolar buraya.
vpn ile de girilemiyor.
ileri demokrasi döneminde olmuştur.
Deprem bölgesi, köy yeri... anca bi yazılı medyaya bakabiliyorum internetin gücü ona yettiğinden... ekşi de gitti.
Zihinlerinde Ekşi'yi terör yanlılarından ibaret bir oluşum olarak kodlayan düşük kapasiteli olduğunu düşündüğüm bireyleri el ele tutuşup halaya sevk eden gelişme.
normalde böyle durumlarda insanlar alternatiflere yığılır, ancak şu an bizde böyle bir durum yok sanırım.
Malum parti için işlerin iyice sarpa sardığının göstergesi.

Sonrasında uzun süreli bir sosyal medya kısıtlaması gelebilir.
Neden kapatıldı anlamadım..
hemen sevinmeye başlamış tipitipler. ekşide yıllardır yazıyorum, orası kapandı diye sıra buralara gelmeyecek mi sanıyorsunuz? tüm sözlükler, twitter kullanıcıları vs. bu karara tepki göstermek zorunda yoksa her zaman olduğu gibi boyun eğdiğimiz için tüm haklarımızı sırasıyla elimizden almaya devam edecekler.
Kapatılması yetmez müze yapılmalıdır.
hangi uydurma ('yasal' diye okunur) gerekce gosterilirse gosterilsin, esas sebep tayyor'un bugun millete ettigi kufurlerin tartisiliyor olmasidir.

yani beyimiz "herseyi ben idare edecegim", "verin yetkiyi gorun etkiyi" diye esip gurleyecek, tum kurumlari calisamaz hale getirecek, milleti molozlarin altinda ve ustunde gunlerce bekletecek ve olume terkedecek, ustune sovup sayacak, ama kimse de "ne yapiyorsun, ne diyorsun sen" demeyecek; bunu bekliyorlar.

guzel numara...
girebiliyorum.
bu sayede uludağ sözlük'e girmiş olduk.
ezelden niye giriş olmuyor diyordum.

Edit: vpn ile sorunsuz girebiliyorum.
amma komikmiş lan. ama vpn'siz falan girebilen çok kişi var. bunu da doğru dürüst yapamamışlar a.q. gerçi neyi doğru dürüst yaptılar ki?..

komik ama cidden. bundan bi zik olacağını zanneden aktroller doluşmuş twitter'a onlar zaten ayrı dalga konusu.

ülke yangın yeri bunların uğraştığı şeylere bak. ona sansür buna sansür, şuna da sansür. hayır ciddi ciddi bunun işe yarayacağını falan düşünüyorlar...

trajikomik. cahilce.

midyat, seyfo gülün!..*
Kapatılmasının sebebi belirtilmediği ve sahiplerinin bir açıklama yapmadığı olay. Kalıcı bir kapatma olayı mı bilinmiyor. Fakat kalıcı ise elveda ekşi sözlük. Sıra buraya da gelecek. inci de kapanır. Sosyal medya kısıtlanır. Her şey beklenir şu an. Siz siz olun da açık hakaret veya provokatif yazı yazmayın burada. Güvende olsun burası.