bugün

21 mi kaldı ya yaş aldı başını yürüdü, yaşlandık ey yazarlar!
Bir kaç sene öncesine kadar yaşadığım, hayatımda geçirdiğim en yoğun ve en kötü yaş olarak adlandırabilecegim hayatımın bambaşka noktalara gitmesini sağlayan seneki durumum
4 yıl sonra olacağım yaş.
Tam olduk derken olamamak . Olduysak bile ilerde ne olacağını bilememek
Hatırlamıyorum ama herhalde güzeldi.
Çoluk çocuğun yaşında olmaktır bir insan neden 21 yaşına girer amına koyim.
ahh be şimdi o yaşlara dönmek için neler vermez insan. 8 yıl geçmiş üzerinden.
8 sene önceye gitmek.
30 yaşında olmaktan korktuğum yaştı şimdi 40 olmaktan korkuyorum.
artık mezun olmaya yakın bir evre, bundan sonra az monotonlaşmaya başlayacak bir hayat vs.
bu yaşları özleyeceğim ühüh.
Bıyımı koparıp yemelisin.
Hala her şey için erken merak etme. Her şeyi düzeltebilirsin. Önünde uzun yıllar var korkma. Çok da büyük olmayan bir yaş.
20 yaşında olmaktan pek bir farkı olmasa gerek...
30 a kadar gideri olan yaş. Hayatın sekillenmeye başladığı yaş dilimleri arasında olmaktır. Bu arada iş, aş sonunda da eş bulma ile son bulur. Ilerisi bir aile oluşturmaya başlamak demektir.
9 sene öncesi yani
yaşlandık galiba.
Ben sevmedim ya bu yılı atlasak olmaz mı.
Ben sevmedim ya bu yılı atlasak olmaz mı.
çok şey için yeterli görülen ama aslında Pek çoğu için yeterli olmayan yaştır. Kararlar dikkatli alınmalı, ona göre geleceğe yön verilmelidir.
Ilerde ne bok yiyecegim yasidir. Dikkatli hareket edin. Tecrubeyle sabit.
Erkekseniz zor yaş. Askerlikti, işe güce adım atmaydı, yeni mezun çaylak olmaktı hiç bi halt düzgün gitmez. Normal bir durum çok şanslı doğmayan insanlardansanız çoğumuzun böyle geçti bu yaş.
Hayatin tekme tokat girmek üzere oldugu yastir.
6 sene sonra ikiye katlayacağım yaştır...
eylül'de 27 yaşını dolduracak biri olarak söylüyorum ki, tam bir gençlik yaşında olmaktır. hatta gençliğin en baş seviyelerini yaşayarak atlatıyor olmanın keyfini çıkarmaktır. kıymetini bilmenizi öneririm. 6 sene önceymiş ne değişmiş ki diye soruyorum. hani şöyle demeyi de sevmem, şimdi ki aklımla, o zaman ki halimde olsam çok şey değişirdi diye. yani zaten bunu söylemenin de değil 6 sene, 20 sene geçse bile bir anlamı olmuyor. şimdi ki aklınızla, o an'lara dönemiyorsunuz. şansınız varsa o an'lar, güzel fırsatlar gelirse dönebiliyorsunuz.
amk veletleri gidin parkta oynayın.
not 22 yaş.
1 haftalığına geri dönmek için 10 yılımı koşulsuz verebileceğim durumdur.

Haftaya 31 olacağım ve 21 yaşındaki halimi hatırlamıyorum bile. Acınası.