bugün

herkese çok geçmiş olsun sanorom tüm ege ve akdeniz kıyılarında hissedilen deprem. antalya'da da hissedilmiş ancak erken uyumanın faydası işte.hissetmedim.
Bodrum'da çalışarak kazanıp içtiği biranın vergisinden mescidine klima taktıran müşrikler; Yanacaksınız olm. AnyoneinTR - 39 ayet
Yunanistan'ın istanköy Adası'nda 2 kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştur.

http://www.posta.com.tr/e...a-can-aldi-haberi-1316872
sözlük yetkilileri bu başlığı görsün! Bodrum'da olan deprem hala izmir'de olduğu sanılıyor. gereği yapılsa çok iyi olur.
Lut kavminin çocuklarıyız diye yürüyüş yapıyorlardı. Lut olmadı pompei oldu o da olumlu.
Bodrumdan ayagimi bir cektim olana bak. yoldayken ailem aradi cok fena sallandik dedi hersey nereye girecegini bilemedi dedi 6.8 buyuklugundw bir depremmis herkese cok gecmis olsun.
geçmiş olsun.
yeni foça'daki valideyi telefonla arayıp benim haber verdiğim deprem. kadının kıçında pireler uçuşuyordu resmen.
Ege Denizi'nde ufak çaplı tsunami yaratan depremdir.
norm ender'in bugün konserinin olduğu dolayısıyla izmir'de olacağı ve norm erman'ın da zaten izmir'de olduğu bilindiği için aklıma ilk onları getirip korkutan depremdir.

çok şükür ki kimseye bir şey olmamış. herkese geçmiş olsun.
lan yine oldu. Bu sefer kısa sürdü ama yine oldu. çıldırıcam yatalağım ameliyatlıyım korkuyorum sürekli.
6.6 büyüklüğünde deprem gerçekleştiğinden beri 10 bin'in üzerinde artçı sarsıntı olmuş. diğer iki fayı da harekete geçirdi. özellikle; depremin yaşandığı yer ile mumcular barajı dibindeki fayda * * hala artçı sarsıntılar olmakta. halkın geneli normal hayatına dönse de hala tedbirli. ben iki yerden birinde deprem bekliyorum. biri; milas'ın tam altından geçen yaklaşık 10 km'lik yanal atımlı fay, diğeri; yatağan termik santralin tam altından başlayıp muğla'daki gölcük köyüne kadar uzanan yaklaşık 40 km uzunluğunda normal fay.

acaba sıradaki deprem nerde gerçekleşecek? merakla bekliyorum...
Umarım iki fayda da her şey normal seyrinde ilerleyip bir kırılma olmaz..

Allah korusun herkesi..