bugün

Terbiyesiz yabaniler. Bunlara bunu yaptiracak cesareti kim verdi onu sorgulamak gerek.
Kemal Kılıçdaroğlu mu yaptı ? O mu PKK yandaşı ? O mu imralı ile görüşme sağladı ? O mu imralı itine sayın öcalan dedi ? O mu çözüm süreci adı altında pkk denen terör örgütünü dağdan davul zurna ile inmesini istedi ?
Bir arkadaş öyle güzel yazmış ki ? Bu zihniyet madımak'ı yaktı diye.O kadar haklı ki.
Bunlar vatansever falan değil.Bunlar biat sisteminin kölesi, bunlar peygamberi bile cumhurbaşkanı olarak gören,resminin önünde namaz kılacak kadar beyinleri yıkanmış.
yazıklar olsun böyle bir düzen içerisinde bulunanlara,yine yazıklar olsun şehit cenazesinde bu durumu siyasi boyuta ulaştıranlara.
Ülke ne halde,ülke içerisinde neler oluyor ama her konu nedense CHP liderine ya da anlam veremediğim bir şekilde istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğluna bağlanıyor.
lan böyle il başkanına sahip partinin şehit cenazesinde işi ne amk?
görsel
Buraya gelip hâlâ bu konu hakkında malum zihniyeti savunan troller ise asıl teröristlerdir. Yazıklar olsun!
imamoğlu kazandığında haberi göstermeyen havuz medyası, kılıçdaroğluna düzenlenen hain saldırıyı her yerde yayınlamış. kim bilir ne kadar para verdiler saldırgan köpeklere bunu yapmaları için. yatacak yeri yok bunların.
içişleri bakanımız sayın kel zabıtanın yaptığı provokasyona gelen kendini bilmezlerin yaptığı eylem. Olay için ifadesi alınırken muhtemelen yargıdan korkup özür dileyeceklerdir.
Ne Kılıçdaroğluymuş be arkadaş ışid gelir suikast düzenler, pkk çıkar hedef gösterir, Akp gelir hain der, Bahçeliden söz etmiyorum bile. Sen yaşa sen var ol piro, şehit cenazesine siyaset sokanlar utansın!
ntv haricinde hiçbir haber kanalının gündeme dahi almadığı saldırıdır. o kadar jandarma var o kadar koruma var ama organize bir saldırı olduğu o kadar belli ki kimse engel olamamış.

bu medya, bu şiddeti körükleyen siyasiler, bu saldırıyı öven asalak kan emici yavşaklar kendi yarattığınız bu nefrette boğulacaksınız mutlaka. cebinde akrep besleyen önünde sonunda o akrep tarafından sokulur. bu kadar cahil insanları bu şekilde şiddete meylederseniz bir gün o şiddet size dönecektir mutlaka. şehit cenazesinde miting yaparsan şehit cenazesinde başkalarını hedef gösterirsen böyle saldırılar olur işte. kılıçdaroğlunu geç "şehit cenazesi" varken insanlar cenazeyi defnetmek yerine bir siyasetçiye saldırıp sığındığı evi ablukaya alıyorlar. bu arada cenaze defnedilmiş ama o vahşilerin umurunda bile değil onlar hala adam evden çıksın linç edelim diye bekliyorlar. sorsan o şehit yüzünden saldırıyorlar ama şehit defnedilmeye götürülüyor bunlar şehide arkasını dönüyor.
o değilde, korumanın gözlük uçtu.
görsel
Sabah

görsel
Akşam

Ya organize bir iş, ya da akıl tutulması yaşayan bir takım provokasyona gelmiş ahlaksızın yaptığı saldırı.
Yaklaşık 2 senedir attığınız her adım muhalif kanadı güçlendirdi. Kılıçdaroğluna yapılan bu saldırı, en çok Kılıçdaroğluna yarayacak. Hepimizin gözünde artık o bir kahraman. Daha da güçlendik, kudurun ibnlr kudurun.
Bu saldırıyı yapanlar ülkeyi bölmek isteyen insanlardır. Orada ki polikanın başarısızlığın eseridir. Amına koyduğum ak partilileri zerre kullanamaz akıllarını.

Allah sizin belanızı versin.
sizin reiz,
oğullarını askere göndermemek için 40 takla atarken
oğlunu kendi eliyle askere teslim etmiş adamdır o.

hep söyledim, gene söylüyorum ;

-bu dinciler
-bu osmanlı torunları
-bu akapelilerin

bunların türk olmakla uzaktan yakından bir alakası yoktur
türk töresinde cenazeye taziyeye gelene saygı gösterilir

bu adam oraya gelip pkk falan slogan mı attı ?

reizin teröristle megri megri çekerken ?
o kopasıca kolun götüne mi girmişti ?
neden gidip yumruklarını konuşturamadın ?

neden
bize oy vermezseniz sınırlarımızda güvenlik sorunları olur
diyenlere yumruklarını konuşturamadın ?

götün yemedi mi ?

bak tekrar söylüyorum

-bu dinciler
-bu osmanlı torunları
-bu akapelilerin

bunların türk olmakla bir ilgisi alakası yoktur.

https://scontent.fist2-1....baa32ad77&oe=5D3EFF86
Kılıçdaroğlu’nun tek bir koruması bile yokmuş 70 yaşında adamı linç ettiler havaya tek el ateş açmadılar. Yazıklar olsun.
ulan şehit cenazesi varken miting yapan ekrem imamoğlu'na laf ederler. Ama tutup şehit cenazesine giden parti liderine de saldırırlar.

derdiniz ne şehit ne de bu ülke.

insan değilsiniz aşağılık yaratıklar.
pkk ülkemize mi saldıracak yahu cümlesine istinaden yapılmış olması kuvvetle muhtemeldir.
ülkede ne kadar terörist varsa hepsi tarafından kandırılmış kişilerin gazlamalarıyla azmış çomarların saldırısıdır.

makarna yemekten, çayla çorbayla kandırılmaktan olmayan beyni uyuşmuş kodumun primatları.

götten uydurma iftiralara inanacağınıza gidin götünüz yiyorsa kandırılan efendilerinize hesap sorun.
mutlu musun erdogan ?
Kendine kemik kitle yaratmak icin halki onlar-biz diye bolerken,
Kardesi kardese dusman ederken,
Her turlu pisligi yapip, her turlu teroriste kul kole olup sonrada sucu baskalarina atarken,
Yalanin, hirsizligin bini bir para, sozunden donmenin hizina yetisilemiyorken,
Butun bunlari sirf kisisel cikarlarin icin yaparken,
biliyordun di mi bu isin buralara gelecegini, hatta dahada ileri gidecegini ?
ama senin icin tek yuzukle ciktigin yolda kendi tabirinle " calarak" elde edilmis 40 milyar dolarlik servet bunlardan daha onemli di mi ?
ONemli olan bop icin verdigin sozler, ustlendigin gorev, di mi ?
Yeterki araplara birsey olmasin, turkler yesin birbirini, di mi ?
.
Cok merak ediyorum, oldgunde turk topragi seni kabul edecek mi icine....
Ama ben bir turk oglu turk olarak sana hakkimi helal etmiyorum !
Mehmetciginizin başına çuval geçirenleri unutan zihniyete bak hele. Adamların ölüye bile saygısı yok. Daha cenaze bitmemiş hurraa. Sanki hepsi canakkale gazisi amk. Bedavadan devletten geçinen parazitler. Sen 1.000 tl ikramiye al diye mi? Ölüyor lan askerler. O.çocukları. akşam akşam sovdureceksiniz kendinize.
Camiden çıkar onun bunun malına, ırzına bakarsiniz. Hırsızlık olur dilsiz seytan olursunuz. Gikiniz çıkmaz. Zateen size düzgün insan yaramiyor. Gidin gotunuz yiyorsa cengiz inşaatın patronuna yumruk atın. Unuttuysaniz hatırlatayım:
Ananıza sövmüştü.
Ben bu türk milleti'nin zekasına bitiyorum ya gerçekten. Habur, kobani, diyarbakır mitingi, oslo ve dolmabahçe görüşmelerimiymiş siktir et tü ka ka kemal.

inşallah allahım bana ömür verir de, suriyeli kardeşlerimin sizin o çelimsiz çocuklarınız ellerinden işlerini aldığını görürüm. Hahaha hadi abicim ablacım şimdi git simidini al bak yoksa bitecek hahaha.
Pkk yı habur sınır kapısından megri megri oynayarak sokan adamlara niye saldırmadınız? barzanin elini sıkan adama neden saldırmadınız? Götünüz yemedi demi saldırsaydınız yedi ceddinizi sikerlerdi çünkü.

Şehit olan askerlerin sorumluluğu bir belediye başkanına yüklenemez.

Bu sorumluluk iç işleri bakanın ve savunma bakanın eğer saldıracaksanız gidin onlara saldırın.

Bu entry altında hala atıp tutanları görüyorum alayınızın amınakoyayım, ırkınızın geçmişinizin amınakoyayım. Olmayan beyinlerinizi sikeyim. Neden mi? Bu ayrımcılığı siz başlattınız hala devam ediyorsunuz, kuş kadar beyniniz var.

Yenilgiyi hazmedemediniz intikamını böyle alıyorsunuz yazıklan size acıyorum.
A(mcık) haber ak-it mutlu olun.
akpli isen bu saldiriya katkin var. akpliyim ama saldiriyi kiniyorum diye bir arguman nedir ya. sizin desteklediginiz adamlarin nefret cumleleri sebep oldu buna, sorumlu sizsiniz.
"Ülke insanına Yazıklar olsun" dedirten olaydır.

Not: eksileyenin adresini istiyorum.

Kk'ye yapılanın aynısını yapacağım ona.
insanları kutuplaştırmanın sonucudur.
Kitleleri yanlış yola sevkedecek davranışlarda bulunanlar hakkında gereken tedbirlerin alınması lazımdır.
Simdi kina yakabilirsiniz munasip yerlerinize.tebrikler basardiniz bu milleti bolup kutuplastirdiniz.