bugün

Sampiyonlar ligi çeyrek final rövanş maçı. ilk maçı porto evinde 3-1 gibi net bir skorla kazanmıştı. Mac 21:45'te ntv'den yayınlanacak.
5-0 bayern alır. öyle 3-1 yenilmek falan sökmez bu amına koduklarıma. öyle bi takım ki bu, 4-0 kaybetsin, 6-0 alır turu geçer itler. sevmiyorum.
2-3 sene önce Basel 2-1 yenmişti sonra galiba allianz daki maç 7-1 bitmişti. Bu maç ta 3-0 , 4-0 gibi bi skorla biter bence.
0/1 olacak maçtır.
sonuna kadar fc porto yu desteklediğim maçtır adamlar finale kadar çıksa da şampiyonlar ligi ne renk gelse her sene barça real bayern oynuyor.
oynanmasını pek tasvip etmesem de, iddaa da üst oynanmasında sakınca görmediğim şampiyonlar ligi maçıdır.
1,30 oranı varmış. kg var da oynanabilir.
porto'nun her iki beki de cezalı. maçın kaderini bu faktör belirleyecek... edit: belirledi...
3-1 bayern Münih'in üstünlüğü ile bitip uzatmalara gidecek mac.
özledik quaresma' nın futbolunu.
kaçakta 1.85 baremden bayerne handi girdiğim maç, saldırın ula panzerler.
zevkli maç olacak fakat;

ntv'nin hd kanalı yok.büyük ekranda izlerken çok kötü gözüküyor .ntvspor hd verse keşke maçları, sd yayın da şampiyonlar ligi maçı veren kanal olur mu?kanal 7 bile hd yayına geçti.
yok seçeneğinin ön plana Çıktığı sürpriz maçtır kendisi.
Nedense sabahtan beri Porto'nun favori oldugunu düşünüyodum( Bayern'in sakatları ve hucümda üretken olamaması ve Götze'nin müthiş formsuz hali) ama taaki mavilerin iki bek oyuncusunun cezalı oldugunu duyuncaya kadar.
Bastian, Robben oynucakmış galiba, bunlar Alman faşiştçene yenmek ruhlarında var.
Gönlümüz rakiplerine güçsüzleştiren paralı führer yerine mavilerden yana.
Yaklaşık 1 saat kalmis büyük mac.
merakla beklenen maç. bekliyoruz sonucu belirsiz bu maçı efendim kim kazanacak harbi belli değil.
bayern'in elenmesi en büyük temennim. bir takım bu kadar mı antipatik olur arkadaş.
kg var oynadım. kahvemi yudumluyorum.
Çok dev maç olacaktir. Hatta izlediginiz en heycanli maç olabilir diyebilirim.
bayern'in farklı şekilde kazanacağını düşündüğüm maç

5-0 mesela.
3-1 bitip uzatmalara gidecek maç. penaltılarla porto tur atlar.
bayern'in 3-4 gol atıp tur atlama ihtimali olan maç.

edit: derken direkten döndü lewandowski ile bayern.

edit2: şimdide gol geldi.
Thiago alcantara attı.

1-0.
açar açmaz gol oldu sayın sözlük.
1-0 gol thiago.
Ve Boateng.

2-0 oldu.
an itibariyle 2-0 olmuştur.