bugün

diyarbakır'da gerçekleşen malesef 1 şehit verdiğimiz saldırıdır.
teröriste gerilla diyenler hala mecliste ya demokrasi namına bir daha sandığa gideni sikeyim (payıma).
şehit sayısı 1 olduğundan pek dikkat çekmedi galiba...

dizi seyretmeye devam.

uyutulmaya devam.
bir tane şehit olduğu için pek dikkat çekmemiş, akabinde maç izlemeye devam edilmiştir. ama ateş düştüğü yeri yakmaya devam etmektedir.
(bkz: sabrımı daha ne kadar deneyeceksiniz)
yurdum vatan severi 1 şehit için başlık acmaz malesef, onun vatan sevgisi 2-3 pkk küfürü ve baş sağlığından öteye gitmez.
1 askerimizin şehit olduğu saldırı. bunun yanında 4 adet orospu çocuğu gebermiştir.
her gün klasikleşmeye başlayan haberlerden o kadar acınası bir durumdayız ki herkes sadece üzülüyor hiç bir şey yapmıyor, asker gidip dağları taşları bombalıyor,hiç bir ilerleme yok!

uyutulmaya,evlatlarımızı boş yere şehit vermeye devam ediyoruz ve durup durup vatan sağ olsun diyoruz.bir hiç uğruna ölen kardeşlerimize oluyor olan.
işin en acı yanı, artık kanıksamış durumda olmamız.
bizi şehitlere bile alıştırdılar ya, bir şey demiyorum daha!
en büyük düşman sözde müttefiğin olursa (abd), bu saldırı durur mu, gerisini sen düşün.
eğer apo denen iti asarlarsa pkk sorunu zamana yayılarak çözüle çözüle biter. ama sadece apo'yu değil pkk'yı açık açık destekleyen meclisin içinde dışında kim varsa hepsini asıcaksın bak bakalım bir daha cesaret edip pkk'nın avukatlığını yapabiliyorlar mı? mümkün değil. sokaklara dökülenleri de toplayıp basıcaksın sağlam bir hapis cezası pkk'nın sonunu getirdin demektir.
ilginç olan ise 5 arapçı için ayağa kalkanlar 50 şehit için neden bir benzerini yapmıyorlar.

şimdi israil teröristlere yardım götüren bir gemiye saldırıp içinden bir ikisini öldürse o başlığa 200 entry girilmişti. gerçekten ilginç.

orayı yıkarız, israil'i yakarız deyip; yanınızdakileri görmeyin böyle devam edin siz gençler!
kendi kardeşleri vatanı için son nefesini verirken,din kardeşini vatan kardeşinden üstün tutan onlar için binlerce kişi sokaklara dökülen ninjaların kayıtsız kaldığı durum.