bugün

video'sunun düştüğü olaylardır. halk kafayı yemiş. yazık şu millete vallahi. anasını babasını böyle savunmaz kimse.

https://www.periscope.tv/w/1MYGNbZjydZGw

edit: youtube'dan izlemek isteyenler için ;

https://www.youtube.com/watch?v=bXY3kbcHgqk
bir adet sığırın "çağırın lan noteri buraya" dediği olaylardır.
yayın ondan kesildi demek ki. evet.
bir semih fanı:

--spoiler--
acunun programında köpekten sonra bir maymun birinci oldu.
--spoiler--

izleyin kaçırmayın, fena yarıyor.
ütopyanın ne olduğunu bana özelden 40 sözcüğü geçmeyecek şekilde izah eden ilk talihliye kokulu külot göndereceğim..
--spoiler--
sikerim ulan çıkarın ulan semihi
--spoiler--
derdinizi sikeyim.
--spoiler--
emekli maaşımı yatırdım, emeklerimiz boşa gitti. güneşçi piçler sizi
--spoiler--
--spoiler--

bitli tuncay.

--spoiler--

Hayret ettiren görüntüler. Gerçek misiniz lan siz?
bir semih fanı:

--spoiler--
1500 liralık sms gönderdim. türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre bu gasptır. allahınızdan bulun.
--spoiler--
çomar crew'in götlerine güneş doğması sonucu çıkan olaydır. alışacaksınız arslanım. paralarınızı milletimizin medar-ı iftiharı tuncay kes kütür kütür yiyecek. ajsdjfskdjfsfsd !
--spoiler--
tuncay aldığı parayı gitsin hamamda yıkanır. anca paklar. haram zıkkım olsun. bahadırın bakkalını yıktım sinirden amk.
--spoiler--

vallahi billahi komedi.
ulan hakketten kimse kusura bakmasın ama malmısınız siz yav.lan ülkede kan gövdeyi götürüyor siyaset içler acısı.gazeteler basılıyor.ülke yol geçen hanına dönmüş.hergün siz rahat uyuyun gezin güvende olun ülke bölünmesin diye insanlar canlarını veriyor.bumudur yani.la daha en başından siz hatayı bu acun denen tipin yarışmasını izlemekle yapmışınız zaten.bana bir çanta para versen bu adamın yarışmalarını izlemem.ancak sosyal medyadan takip etiğimiz kadarıyla hep bir kavga fırıldak insanları ayrıştırma var bu adamın yarışmalarında.adama sormazlarmı bumudur senin insanları eğlendirme anlayışın.bu herif değilmiydi vakti zamanında fransa 98 dünya kupasında sanki ordaymış gibi insanları kandırıp roportaj yaptığını söyleyen.aslında türkiyede sevgilisine sürpriz yapan.arkadaşlarınıda sanki brezilyalı taraftarlar gibi marşlar söyleten.ne çabuk unutuldu bunlar.benim lafım bu tiplere değil bu tiplerin kanalını yarışmasını izleyenlere.sizler var oldukça daha çok acunlar türer bu ülkede.yazık.
Özdeşim kurdukları yarışmacı kaybedince kendileri kaybetmiş gibi saldırmaya başladılar.
Milletin ne kadar geri zekalı olduğunu gösteren bir durumdur bu. Desteklersin falan ama bu denli şiddet olaylarına dönüşmesi toplumumuz açısından hiç hoş değil.
Halk çok çabuk galayana geliyor. Peki ne için?
Onca askerimiz öldü şöyle bi galayana geldiniz mi? Tepki gösterdiniz mi? Bu haksızlık dediniz mi?
Yazık.utanıyorum bu kokuşmuş zihniyetten.
şaşırmadığım bir durumdur. her bölümü olaylı olan televizyon programıdır.
yarışmayı tanımıyorum, biliyorum fakat izlemek için kayda değer bulmadım, ancak başlığı görünce, dikkatimi çekti, türkiye böylesine bokun içindeyken, böyle bir format soytarısı yarışma için ne olayları çıkmış olabilir merak ettim, açtım videoyu izledim.

kim bu semih * bilmiyorum, ülkenin batmış ekonomisini düzeltecek adam mı? Hergün evlatları şehit verdiğimiz pkk köpeklerini bitirecek adam mı yoksa? kim ? böylesine gönülden bağlılığın ve hayranlığın şu sıralar başka bir açıklaması olamaz.

yok eğer türk halkı , kıçı kırık bir yarışmada, sırf diğerlerine göre daha çok soytarılık yaptı diye, hele bir de şu dönemlerde, bir adama böyle sapıtık vaziyette kendini kaptırmışsa,

eyvah ki eyvah, ümidim gittikçe azalıyor...
adam ağlıyor lan!

bu ülkenin nereye gittiğini bu ve bunun gibi durumlar ile görüyoruz maalesef.

arkadaş bu bir yarışma programı. oraya katılan semih ile tuncay iki gün sonra sıkı fıkı çıkıp gezerler, olan sizin mallığınıza olur.

survivor da birbirini yiyen bozok ve hakan gecelerde yakalanmadı mı!

neyin kafasını yaşıyorsunuz arkadaş!

bu insanlar nefes israfı bu ülkede!
ülkede ne kadar gerizekalı insan olduğunun göstergesi. televizyon insanları salaklaştırmıyor, zaten salaklar lan.
(bkz: ütopya neresi mına kodum)