bugün

Milletçe merak edilen müjdedir. Benim tahminim doğalgaz veya petrol ile ilgili olan bir durum. Milletimiz adına hayırlı olsun. Evet.
Doğalgaz bulunduysa doğalgaza yine zam gelir. Çıkartma masrafı falan bir sürü iş amk.
Covid-19 oldum'dur.
Bloomberg'in haberine göre Türkiye Karadeniz'de enerji kaynakları keşfetti.
(bkz: cem uzan a hapis şoku).
petrol bulduk olacaktır.
Doğalgaz ya da petrol bulundu şeklindeki açıklamanın meali 2021de erken seçim vara karşılık gelir.

Edit: Albayrak enerji depolama ve eksen kayması ifadelerini kullanmış. Wellcome to Karadeniz doğalgaz.
görsel
inşallah ülkeyi avanelerimle beraber ülkeden soyduğumuz ne kadar para varsa ve tüm haksız elde ettiğimiz mal varlıklarını bırakıyoruz diyip defolup ülkeden gidiyoruz dese.Başkası müjde değil keriz silkeleme.
her eve 12 ay vadeli 2nci buzdolabı verilecek. alem kral görsün be.
covid 19 için aşı. ( rusya ile ortak çalışma )
detaylar

https://www.youtube.com/watch?v=35TVf0s5vaM
profesör kadir mısıroğlunun ortama hiç çıkmayan belgeleri olabilir. inşallah diyorum. evet..
Doğalgaz, petrol ve covid19 aşı dışında bir şey olmadığını umuyorum. Yeni dünya ekseni, coğrafyada kartların yeniden dağıtılması diye servis edilen bu haber başka ne olabilir diye düşünmekteyim. Konut kredisi oranını düşürdük demezler inşallah.
görsel
sümela manastırı ibadete açılıyor galiba.
Yükte hafif parada ağır bir şeyler olmalı.
aşi oldugunu hic sanmiyorum.

emine hanim mi hamile acaba.
entryi yazarken silivri sogugunu ensemde hissettim.
Kaz daglarında yüklü miktarda altın buldu kendileri.
Yatırım tavsiyesi degildir.
Tüm dünyanın bizi konuşacağı söyleniyor. Acaba aşı mi bulundu? Hadi inşallah. Evet.
Aga ben Karadeniz'de doğalgaz falan görmedim. Yok yani.
"dayağı kaldırdım" diyormuş.

düşünsene "bugünden itibaren kimse, kimsenin ağzını, burnunu kıramaz" diyormuş.

allah'ım olabilir mi böyle bir şey? keşke olsa. amin.
Galata kulesi minare olacak diyorlar.
Muhalifi denize dökcemiş inşallah.
+Rte doğalgaz bulunduğunu açıklar

+Sonrasında yapılan rafineri inşaatı ihalesinde en düşük teklifi vermesine rağmen limak-cengiz-kalyon şirketleri ihaleyi kazanır

+inşaatta yap-işlet-devret modeli uygulanır ve 30 yıl boyunca devlet tarafından hane başı gaz kullanımı garantisi verilir

+Halktan alınan gazla 2021 erken seçimleri olur ve akp %51 ile seçimleri kazanır

+seçimlerden sonra türkiye'nin doğalgazı çıkartacak rafineri teknolojisi olmadığı ortaya çıkar ve ruslar ile milyar dolarlık başka bir anlaşma imzalanır.

+Devamında gelişen süreçte doğalgaz unutulur ve rusya hak iddaa etmeye başlar

+ s400 tehditi sonucu Rusya istediğini alır ve türkiye her zamanki gibi sik gibi ortada kalır ve yurdum insanı başka bir akp projesine kendisini gazlar.