bugün

ankara'daki ateistlere özel toplantıdır.

gelin siz de dernek hakkında bilgi alın, sorularınızı sorun.

https://www.facebook.com/events/803347986478066/
Eger sagda solda dine inanca kisiliklere alcakca ve sokak serserisi agziyla saldirip hakaret eden godoslar da gelecekse dogrusu orada olup nasil yaratiklarmis bi gormek isterdim.
Bende size katılmak isterdim fakat oturduğum il Adıyaman olduğu için biraz zor.
aferin,yıllar önce bunu bir muvahhid müslüman olarak ben önermiştim bir ateist arkadaşa.ulan sizin bu papazlardan,hahamlardan,sarıklılardan farkınız yok alayınızın islam,peygamber ve tengri algısı aynı gidin dernek adıyla sizde tengrıtanımaz derneği açın,doğaya tapın demiştim lakin akp benden önce davrandı destekle açtırdı bu ateist tarikatını.bu arada tarikat yol demektir islamla bir alakası yoktur.ben destekliyorum şayet allah küfre de serbestlik tanımıştır inkara da...sizin kaleminiz varsa bizimde şükür var.

ancak maalesef gerçek şu ki türk ateisti bilimden,kritik düşünmeden uzaktır ve çok duygusaldır onlara az da olsa hak veriyorum türk ateisti paso dine küfür eder ama okuyun kardeşim,okumuyorsunuz...batılı ateist ise dine küfreden ateiste söver.

(bkz: higgsin dawkinse ayarı)
banyo yapın öyle gelin atayisler. leş gibi kokuyorsunuz.
Toplantı.

Açılış.
istiklal Marşı.
Tanışma.
Kuran tilaveti.
Öğle namazının eda edilmesi.
Toplu yağmur duası.
Zikir.
Kapanış.
ooo parti alırım bi dal.

çinçin'den mümin kardeşlerimi toplayıp yatsı namazına müteakip ziyaret edeceğimiz partidir.

pilavlıymış.
Açık adres verinde size 2-3 tane imam yollayalım etli pilav ayran ile güzel bir mevlit okutun hayrına hadi bakalım gençler pamuk eller cebe.
(bkz: orayı yıkarlar)

edit: e yalan mı ibneler? londra' da mı yaşıyosunuz, angara' da* mı amk.
pilavlı sohbet tarzında gerçekleşecek toplantı.
Ebabil kuşlarını yada ışidi desteğe beklediğimiz toplantıdır. Hazır tüm ateistler toplanmışken güzel bir kaza hoş olur.
Kaza iyi olurmuş.
Ulan allahınızın evinde vinç düştü,siz hala dinden çıkmadınız mı?
Cennete bedava gidiş bileti dert olmuş ateistlere. Orada ölenler bok yoluna gitmedi, istediklerine kavuştular ama siz bok yoluna gidersiniz. Demedi demeyin.
Ateyiz olmayanlar da katılabiliyor mu acaba diye merak ettirmiştir..
arabın halt etmesi yüzünden böcek gibi ezilince cennete gideceğini zanneden mallara dert olmuş toplantıdır.

aahhahahhaahaha.
samsun şubesinde de yapılsın diyecem ama korkuyorum durduk yere daşlanırız diye.
maklube varsa gelirim dediğim toplantı.

(bkz: maklube)
(bkz: sivas katliamı)
daeşli bir kaç canlı bombanında aralarına sızacağını düşündüğüm zirve.

(bkz: ateist bilirdik)
Adamlar toplantiyi route da yapiyorlar. Muhtemelen bol birali bir toplanti olur.

Iyi fikir alisverisleri efenim. Milyof hamurlu tavuk yemeyin orda cok kotu.
derneğin bile başkanı var evrenin sahibi yok...

bir toplantıdır.
Bazı yobaz ergenlerin zoruna giden süper ötesi müthiş toplantıdır.
güzel kızlar varsa gelebilirim.
görsel
güzel kızlarla dolu olması kaçınılmazdır.