bugün

Refah , huzur , mutluluk , sağlık , indirimin en çok olduğu bir yıl .
okumak istediğim okulda okumak, yaşam standartlarının daha insancıl olması.
Sanırım Azerbaycan'a taşınacağım.
Yaşamamız.
Tanrı önümü açsın da güzel şeyler yaşayayım istiyorum.
coronasız bir yıl olması.
senin de amk.
beklentisiz insanlar,sakin bir hayat,bolca kahve çikolata alacak para.
pek bir beklentim yok. koskoca bir yıl ! ölür müyüz kalır mıyız bilinmez. beklentilerim kısaca almanya ya 2022 içinde varacak olmak, daha iyi bir akademik başarı, almanyanın 2022 dünya kupasını kazanması.
gelecek bir yıldan ne beklenebilir ki? yani insan yeni bir yıldan neden bir şey bekler?

sen aynı sensen ve hayatın aynıysa, hayatından şikayetçiysen ve bunun için bir şey yapmıyorsan, bir yıl, zaman, senin için ne yapabilir?

hayat film değil ki, yeni yıl hooooop bi sürü güzel şey kucağında. çok anlam yüklemeyin böyle şeylere. her ne bekliyorsanız bu sadece sizin elinizde.

üniversiteyi kazanmak mı istiyorsun, ders çalış. iş mi istiyorsun, bilgi donan. eş mi istiyorsun, etrafına bak. para mı istiyorsun, araştır aklını kullan. nefret ettiğin kişiler ölsün mü istiyorsun, git öldür.
ama nolur artık şu yeni yıl saçmalıklarına girmeyin.
"2021 gibi olmasın. Yeter." dediğimdir.
coronasız bir yıl olması.
Zam, zam, zam...

Alıştırdılar namussuzlar ne yapalım!
(bkz: sağlık)
(bkz: ezilmemek)
(bkz: fark edilmek)
Allah rızası.
korona'nıın bitmesi. bitmese bile normalleşmenin devam etmesi ki korona ne zaman biter bilim adamları bile söylemiyor. mehmet ali bulut da 2025 diyor.
bolca indirimlerin olması.
tarkan'ın şarkı yapması.
denize gitmek.
üniversite 1'i bitirmek.
çokça ünlü birilerine rastlamak.
Geçen sene -her yıl olanın aksine- bir beklentim olmadan girdim. Ve yılın ikinci yarısından sonra her anlamda bir toparlanma oldu. Güzel şeyler oluyor. Dün de oldu. Hep bi' olumlu sonuçlanan dönüm noktası var.

Ha, her şeyin patlaması her an mümkün. Hayat tam bir balondur.

O yüzden bir beklentim yok.

2 saat sonra gelen edit: al işte dünkü patladı.
Bakın ( bkz.)
(#34757024)
Çalışmaya başlamama imkan vermesi.
2016ya üniversite kazanmama, 2021e mezun olmama imkan vermesi beklentisiyle girmiştim. Üçüncü kez bir yıla bir beklenti ile giriyoruz, hadi bakalım.
fenerbahçe şampiyonluğu.
Mutlu ve huzurlu bir hayat.
işe girebilmek.
a ke pe nin yol alması...
Minumum Yüzde 25 enflasyon ve 20 TL ye ulaşmış bir EURo kuru.

Faizlerde beklentimiz belli.
coranasız olması.