bugün

moral bozukluğuyla girdiğim yıl. Aynı tas, aynı hamam. Benim için bi b.k değişmeyecek.
Gece 3’te yatıp 8’de nasıl uyanabildiğimi anlayamadım.

Böyle yaparsan olmaz ama yirmiciğim. 8 kabulüm ama 3 nedir?
yeni Gün, yeni Nafaka.
en son 2012 de kıyamet kopuyordu. ne ara 2020 ye geldik?
öncekilerin aynısı, hadi göster numaranı güzel bir şeyler olmasını sağla.
Büyük ihtimalle benim hayvan gibi ders çalışarak geçecek olan senedir. Yazında gezip dururum herhalde. Belki de hayatımın aşkını bulurum (bkz: swh)
girerken eğlenceli ilk saatleri çok yorucu olan yıl.

umarım devamında her şey güzel olur.
Anlam yüklemiyorum. Ne hali varsa görsün...
Bilemiyorum Altan.
Herhangi bir amacım veya beklentimin olmadığı bir yıldır. Geride bıraktığımız 2019 yılında ise ciddi anlamda pişmanlıklar duydum. ilk defa bu işi bırakıp gitme ihtimalini düşünmeye başladım.
2020 ye baya boyle calisarak girdim. Aileden sevgiliden uzakta en sevmedigim memleketin hava sahasinda 215 yolcuyla girdim. Alcalmada yilbasi hatrina bi tane mandalina yedim.2020=mandalina!
şimdilik yarak gibi geçiyor.
görsel
ilk dört günü geride kalandır.
nasıl bir yıl olur bilmem ama entrylerin sağ altındaki kısımda o kadar fütüristik duruyor ki sanki sözlükte bir hata varmış gibi hissettiriyor şu ana kadar. görsel açıdan epey karizmatik.

tabii işin "yıl olmuş 2020 hala burada entry giriyoruz" boyutu var ki oraya hiç girmeyeyim.
görsel
biz mi ona girdik o mu bize girdi belli değil. hadi bakalım daha neler bekliyor bizi acaba.
2020’ye gireli sadece 27 gün oldu:

- Corona virüsü
- ABD-iran savaşı
- Avusturalya yangınları
- Elazığ depremi
- Kobe Bryant ölümü
Daha şimdiden ağzımıza sıçtı simetrisini sittiminin...
artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak gibi.

ya kıyamet öncesi yaşanacak son büyük olaylara,
ya insanlarca planlanmış yapay kıyamete doğru yol alıyoruz hissi..
Ben Diablo olarak 2020 nin cenabet bir sene olacağını söylemiştim..
Daha ilk ayı dolmadan dünyanın amina koyan yıl.
bir yıl.

hayatımızda kötü giden her şeyin, bütün talihsiz olayların suçlusu içinde bulunduğumuz yıl çünkü.

başka hiçbir faktör yok.
görsel
getirdi mi iyi bir şey? eğer getirdiyse ben gerçekten yakalayamadım. ya bi durayım daha başındayız demek istiyorum fakat olmuyor. başındaysak daha bu kadar kötü şey için de yeterince erken değil mi?