bugün

Güldürmüştür.
ay hadi inşaallah.
(bkz: üçüncü oldu)
Şampiyonluk sizin neyinize 3.koruyun.
olabilir. hic de olmayabilir. ama ne vardir, iste bu.

görsel
23 Nisanda bir günlüğüne şampiyon yaparız.
o yıllarda şike olayında daha ileriye gidecekleri için olabilir.
Çok erken iddia. Geçen sezon aynısını trabzonspor'a yaptılar. Erken havaya soktular, sezon sonu patladı.
tinercilerin beyni kemirmesine neden olacak şampiyonluğu alabilecek takım. olmaz olsun. fenerbahçe bile sizden başarılı sizin kadar sevinmiyor yahu.
Daha türk telekom arena’ ya gelmemiş bir takımın ünvanı. Bekleyip görelim.
Olacak olması beklenendir. (kurduğum cümleyi sikeyim Türkçe'yi katlettim, özür diliyorum.) bekliyoruz efendim. Gelsin bir şampiyonluk kupası.
Aman nazar degmesin..

Lig başlarken bizimle kuşşak geçenler, şimdi maçlarımızı ibretle izliyor.

Biz yine yakarız boğazı, futbolcular bunu istesin yeter
görsel

Her sene aynı masal. Evet.
Galatasaray bugün kötü oynamamıştır. Maçı kazma bir iki futbolcusu yüzünden kazanamadı. 13 maç var. Bitmiş bir şey yok. Beşiktaş patlayacak. Ki iki derbi maçı oynayacaklar. Bizle arenada oynayacaklar. Arenada kazanmaları çok zor.

At fava bekle .
eksik bir niteleme. 2020 - 2021 sezonu şampiyonu şanslı beşiktaş denilmelidir.

edit: eksilemen gerçeği değiştirmiyor.

edit-2: 10 kişi eksilese de gerçekler değişmeyecek.
alırım bir dal tebriğinizi.
ilan edilmiştir. Böyle giderse 4. Yıldızı bizden önce alacaklar. Olacak iş değil.
biat edebilirsiniz şampiyona.
görsel
büyük ihtimalle gerçekleşecek olandır.

ancak, biz önümüzdeki 2 maçı alır, bjk gs'ye yenilirse, kartlar yeniden dağıtılır. 2 maç kala puan farkı 2 olur. stresli bir 2 haftaya girilir.
Besiktas en son strese girdiginde 3 macta 13 gol atti. Aman diyim besiktasi strese sokmayin.

Cumartesi aksami butun fenerliler besiktasli olacak gs yi yenmemiz icin dua edecekler.
beş ay önce sergenin bile kadrosundan şikayet ettiği transferlerde yönetimi suçladığı konyanın antebin farklı yendiği kimsenin beşiktaşlılar dahil şans vermediği bu takım kadıköyde on kişi ile feneri dörtleyince doktor jeykildan mister hyde bruce banner dan hulk a dönüştü birden.

ezeli rakiplerinin sahadaki leş durumlarına bakınca şampiyonluğu en çok hakeden onlar bundan sonra bir kazaya uğrarlarsa hakikaten yazık olur.

beşiktaştan hiç haz etmeyen biri olarak yazıyorum bu yorumu.
Ne koymustuk bu comarlara ama.

Tassak geciyorlardi akillari sira. Alayinin icinden gectik.
8jk hatayspor’a 7 atarak şampiyon oldu amk. averaj farkı ile.

şampiyonluk galatasaray’ın hakkıydı, şikecilerin değil.
tabi şimdi burnundan fitil fitil geliyor kargaların. kümeye düşmek üzereler, dün de sıfır çektiler. reziller.
şüphe uyandırmıştır. evd.