bugün

Su götürmez bir gerçektir... Ayrıca anne babaları nisan ayından sonra fizibilite çalışmalarına başlayacaklardır.
belkide su götürür bir gerçektir.
suya götürüp susuz getiren gerçektir.
neye göre kime göre. şimdi efendim, zamanda yolculuk bildiğimiz kadar mümkün değil ama ya mümkünse, işte o zaman geleceğe gitme şansımız olur ve bu durumda 2014 lülerin doğduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalırız ki, bu da teoriyi çürütür. *
2008 - 2010 ful ekşi sözlüğe takılmış adamım bir sürü konu bir sürü insan gördüm böle bir tane konu görmedim abi nasıl bi başlık açma bu benim de canım sıkıldı sıralayım o zaman 2015 doğumluların doğmamaları 2016 doğumluların doğmamaları bu nedir abi ? başlık açmak bu kadar basit olmamalı.
şok eden gerçektir. abdest alayım ben, imana geldim.
Temelleri iki üç ay sonra atılmaya başlanacak olan nesildir.
kum zemine temel atmak
Eşek sudan gelinceye kadar ki gerçektir efenim.
Yanlış önermedir. Hali hazırda güneydoğuda doğmuş olan pek çok bebenin doğum yılı kayıtlara 2014 olarak geçecektir.
sözlüğü dahiler ele geçirmiş anlaşılan.
(bkz: başlık sıçmak)
milattan önce mi sonra mı diye düşündüren; önemli konu. ince ayrıntılar var bak.*
2150 yılında bu sözlükte yazanların kemiklerinin bile kalmayacağı kadar gerçekçi bir sözdür.
kaçlısınız dediklerinde 14 lüyüz diyecek olmaları beni düşündürür hep.
(bkz: beynin bedava olması)
muhtemelen sözlüğe 28. nesil yazar olacaklardır.
(bkz: 2014lülerin daha doğmadan sözlükte yazar olması)
derin bir oh çektiren gerçek.
fifa serisi gibi eylül sonlarında piyasaya çıkabilirler. temkinli olmakta fayda var.
allah'ın varlığının en temiz ispatıdır. Eğer allah olmasaydı bu düzen olmazdı, 2014'te doğacak çocuklar bu sene doğardı, tüm düzen bozulurdu.
2000lilerin 13 yaşında olması kadar hayret verici değildir. ulan daha dün bezini değiştiriyordum kardeşimin, 13 yıl yaşadı mi simdi bu kardeş insanı yani?
2013 yılında olduğumuz için doğmamaları normaldir.
hayatın güzel cilvelerinden bir tanesi.
ateistlerin cevapsız bıraktığı sorudur.