bugün

en başta, tam edebiyat tarihi sorularını çözerken ve sinir harbi yaşarken arkada oturan kızın osurmasıdır. bir koku geldi ocaklardan ırak. sonra sınava girişte söktürülen su şişesi etiketi ve çıkışta insanların şaşkınlık ve öfkeyle karışık suratının hali. son olarak bir sürü emek veren insanla dalga geçen ösym nin emeğe, alın terine olan saygısızlığı. yazıklar olsun!

bu sınav resmen osurttu.
her tarih sorusundan sonra bir ananın *mi cekmemle dudaklarimi okuyan gozetmenin yüzündeki şaşkın ifade.

Eminim ona da bundan sonra her kpss beni hatırlatacak.
şu anlaşıldı ki, tarihin en çok korktuğu kişiler tarihçilerdir.

ve tabi ki salak salak güvenlik tedbirleri.
şifre aramak.
http://m.izlesene.com/video/2680031#
Bu sarki ÖSYM ye gelsin.
En ön sırada oturuyordum ve ayaklarımı sıranın altından uzatmışım tarih sorularının daha iyi girmesi için uygun şartları sağlıyordum ki gözetmen kadın ayaklarıma takılıp paldır küldür yere düştü. Sınavı bırakıp kadını kaldırdım ve tarih soruları ile yarım kalan sevişmeme devam ettim.
Literatüre eklediğim s ve o ile başlayan nadide küfürlerdir.
Ayağıma takılıp yere düşen gözetmen abla. Valla bi suçum yoktu benim. Dikkat edeymiş canım.
Gözetmenlerin sınav da neyi nasıl yapacaklarından bihaber olmaları. ayrıca Tarih soruları...
mustafa abdülcemil kırımoğlu olduğu kesindir.
gözetmenin kopya çekiyor la bu şüphesiyle üstüme doğru depar attığı sınavdır. sonra iki saat masada bişeylerle uğraştı. inşallah ipimi çekmemiştir.

bir diğeri de sınav esnasında kısık sesle konuşamayan diğer gözetmendi. sayesinde bir kaç paragraf sorusunu ve mantık sorularını bir kaç kez okudum. bir bakışla hallettim ama herifi sıkıntı yok.