bugün

şimdiden chelsea ye verilmesi gereken kupadır.
bu başlık değerlenir deyip erken davranmaktır.
(bkz: teşekkürler şimdi kameramızı bağcılara çeviriyoruz)
-hayır hayır sayın seyirciler son dakika da attığımız golle maçı uzatmalara götürüyoruz.
(bkz: reserved)
yanlış öngörüdür lakin chelsea'nin yanında güçlü bir benfica, moralli bir fenerbahçe ve favori olan basel vardır. chelsea geçen sene şampiyonlar ligi oynamasına rağmen şimdi avrupa ligi oynuyordur. futbolun çok hızlı değiştiği buradan bellidir.
fenerli şebekler hariç, fenerbahçeyi kimsenin siklemediği gerçeğidir.
erken bir söylemdir. basel takımı ile şanslarını kesinlikle yarı yarıya görüyorum.
rafael benitez in kalıcı olmadığını gösteren durumdur.kupa kazansa da abramovic teknik direktör değiştirmeyi sever.
fenerbahçeliler her ne kadar umutlanmış olsalarda gerçekler acıdır.
saçma iddia. kupanın favorisi benfica'dır, fener benfica'yı elerse şampiyon fener'dir. chelsea bu sene zayıf.

şampiyonluğa veridiğim iddia oranlarım şöyle:

benfica: 2,20
fenerbahçe: 3,50
chelsea: 4,50
basel: 15,00

isteyen ciddi anlamda para yatırabilir. tutturursa kazandığı tutarı veririm. bizde hile-hurda olmaz.
benfica nın iyi bir takım olduğunu sanıyordum. fenerbahçe resmen ezdi takımı ya da bana öyle geldi. fenerbahçe den umutlanmaya başladım.
doğru tespittir. benfica rüyasında alır kupayı.
Yazarın ileriyi görüş gücünü gösteren entry.
yazarın 1 ay önceden uefa kupası ile ilgili varsayımıdır. iddaa dan kazandığı para ile kredi kartının asgari borcunu ödemiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar