bugün

liseyi bitirmiş kardeşlerimizin heyecanla beklediği sınav sonuçlarıdır.

hadi bakalım gerçek hayata başlıyorsunuz. hakkınızda hayırlısı olsun.
sonucu merakla beklenen sınav.

bu başlığa girdiğiniz her entry, bu sınava giren öğrencileri daha da çok heyecanlandiriyor. Hadi entry girmeye devam.
açıklanmamıştır.
''sözlük içerisinde ne kadar çok 18 19 yaşında insan varmış'' sorusunu sormama vesile olmuş olaydır. ulan benim yaş grubuma ne oldu!!
seneye kalan liseliler takmasın dediğim sonuçlardır. Biz de iki sene hazırlandık amınakoyim rahat olun.
sol frameden düşürmeyip de açıklandı mı lan yoksa diye düşündürdüğü gerçek.
bu açıklanmadı da, bizimki açıklanalı çok oldu;

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=7
bir arkadaşın "ösym sürprizini yaptı, sonuçlar açıklanmış!!!!" mesajı üzerine korkudan altıma sıçmama sebebiyet veren sonuçlardır.
an itibariyle şemsiyeler göte girmiştir.
Bugün 14.00 da açiklanmazsa haftaya açıklanacak sonuçlardır.

Tecrübe konuşuyor gençler abinize kulak verin 20 dakika daha bu heyecanı yaşayın açıklnmazsa pazartesi 10.00 da açıklarlar.
açıklansında sol frameden artık kalksındır. yeter lan. üniversiteye adım atacak kardeşlere başarılar.
bazı origami çocuklarına eğlence olmuş ve henüz açıklanmamış sonuçlardır.
götlüğün alemi yok, siktirin gidin başka yerde eğlenin.
redhack in ösym sitesine saldırıp tüm öğrencilerin puanlarını 500 olarak değiştirmesi sonrasında sınavın iptal edildiği ösym tarafından duyurulmuştur. dolayısıyla sonuç diye bir şey yok tekrar girecekiniz arkadaşlar malesef. ahanda link : http://ulu.so/uaibm6
Sınava girenlerin götüm götüm beklediği girmeyenlerin ise sikinde olmadığı hadisedir.
Açıklanır gibi yapılmış sonuçlardır.
henüz sonuçları açıklanmamış sınavdır. ibneliğine yazdım evet.*
aldığımız bir duyuma göre ibnelik parayla değilmiş ve sonuçlar henüz açıklanmamış. *
Bu saatten sonra açıklansa da olur açıklanmasa da.
sözlükteki liselileri tel tel dökmüştür.
Eğer iyi birer çocuk olursanız, rüyanızda göreceğiniz sonuçlarıdır. he ben görmesem de olur. *
1 Temmuz'da açıklanacak galiba.*
Yüreğimizi ağzımıza getiren sonuçlardır. (arkadaşlar bunun şakası olmaz kesin bir şey yoksa şu başlığa yorum yazmayın.)
Ben de dahil çoğu kişiye beklediğinden düşük puan geleceğine inandığım sonuçlar.
kimi haftasonu açıklanacak diyor (bugün yarın) kimi 6-8 temmuz arası diyor kimi 1 temmuz diyor. kime inanacağımı şaşırdım.
merakla beklenen sonuçlardır.
merakla beklenen hadise.