bugün

stajerlerin başına üşüşen çekirge sürüsü. Okula gelirken gelinin kız kardeşi makyajı yapıpı okulun merdivenlerinde hoca görmesin diye kafasını gırtlağına gömerler. kendinden büyüklerden teklif alıp 'kimmiş angelina jolie' tribine girip kendinden büyük kızlara diklenip en sounda terk edilince tuvalete kenarında sümüklerini mermerlere silerler. Tam anlamıyla ıyk!
Ve hatun? onlar daha akıl seviyesi 5 vücut 15 olan çocuklar o gözleriniz kendi yaşlarınızdakilere kaysın beyler
67 doğumlu çıtır kızlardan hallicedir.
Ağır ergen kardeşimize buradan bir tabak dolusu bok hediye ediyoruz...
2001li hatun mu olur yahu çocuktur onlar hormon çocukları.
Onlar 16 yaşında genç kız. Yanlış kelimeler kullanmayınız lütfen.
16 yaşına giriyorlar yavaştan.
Amerika'da yaşasalardı reşit olmuşlardı.
Çokta pedofili değil.
16 yaşındadırlar.
şu aralar hormonlar devrede olduğundan oldukça problemli olabilirler.
kendilerinden büyük karşı cinslere oldukça ilgilidirler.
bunun yanı sıra bir çok sorunu da vardır.
hatun ne demek yaa? çocuklar daha.
Ananın amı.
Yaşıtlarım olurlar güzel hatunlardır varsa sözlükte yazsın bekliyorum ahahs .
16 yaşında ve çocuk denecek yaştadırlar.
htun ney lan 2001 li çok komik çocuklar duymasını fox TV de izleyen nesil AMK düne kadar caillou izleyen güççük kız çocuklarıdır.
Benden 2 yaş büyük milf Hatunlardır. Açık ve net.
yok artık 87 li olaraktan dede olmuşuz, gömenimiz yok.
Çocuk istismarına dur diyoruz artık demi. Kaldırın şu kafanızı zi..nizden dışarda yasnmayi bekleyen bir hayat var.
Üstte bi yazarın belirttiğine göre başlığı açan sübyancı 2009 yılında açmış. Ulan şimdi bile 2001 liler çocuk sayılıyorken nasıl olurda 8 yaşındaki çocuğa hatun diyor anlamadım. O kadar orospu gördüm böyle çocuğunu ilk defa görüyorum.
Başlığın açılış tarihi 2009, pek diyecek bir söz yok sanırım.
Hatun falan olmaz küçük kız çocuğudur o.
(bkz: pedofili)
2000ler aklımda araba modelleri olarak kalmış, hala o zamandan beri ürüyor muyuz ?

Uzaydan Gelen Abaza - givanildo vieira de souza

Sevişin de üremeyin be abi. insan nesli iki kişiden bi kişi doğacak şekilde olmalı. fazla bir oranda ürersek dünyanın sonu gelecek.

Bu Köyün Delisi..
Yeğenimden küçüklerken hatun değil kızlardır. Küçük kızlar.
Bu başlığı açanın anasını sikeyim net. Yani bilemedim şimdi ne desem. Bu başlığı hortlatana da sövmek gerek.
Yanımda cidden ablam gibi duran aslında minik kardeşlerimiz olan kız çocuklarıdır. Dış görünüşe aldanıp Salak Salak başlıklar açmayalım lütfen.
2001 ve hatun ? Bu ikisi nasıl yanyana getirilebilir ?
Çocuk lan o daha çocuk.
mk sapıkları.
Ne hatunu lan pedofilici.
hatun yazmış birde başlığa, yorumlara gel yerim onları tam sevişmelik. kendinize gelin be olum pedofiliden mapusa düşeceksiniz.
biraz ufaklar sanki ..