bugün

Yerine ve zamanına göre değişir.
Orta şeker bir eng kamera alip film dizi setlerine haftalık aylik kiralamak.
Bitcoin almak dicem ama 12 bin dolarlara çıktı.
evlen en iyi yatırım ailedir..
20 bin ne amk güldüm. sağa yatırırsın anca 20.000 le kanka bu zamanda. lol.
Pezevenkliğe başlamak için yeterli bir sermaye. Takı tasarım fakültesinden hayattan beklentisi kalmamış bir hatunu çekiyorsunuz. 10bine burnunu göğsünü cıncık gibi yaptırıyorsunuz. 5 bin piyasacılara kira versen, e tabi sakat iş bin lira da tabancaya versen, geri kalanına da hatuna kiralı ev tutuyorsunuz. Bundan sonra arkanıza yaslanıp paranın gelmesini bekleyin.
git harca. haydan gelen huya gider.
biriktirmeye devam edilmeli ya da borca girilerek yeni bir mal sahibi olunmalı.
araç alıp rent a car a kiraya ver gitsin garanti para 20 bin tl niş bir iş bularak kendi işinin patronu olabilirsin.
ukraynaya bilet alınır ve. https://www.youtube.com/watch?v=J1YBLDZW_3A
Lastik satiş ve tamir dükkanı olabilir , hic fakir lastikci gördün mü...
20 binlik kokain alsan şimdi nereden baksan oradan kendine içmelik bir 50 gram çıkarırsın artı biraz gramdan kısarak birazda enayileri kovalayarak bir 22 bin civarı daha para yaparsın. 2 bin kenara koy 20 bin ile bir daha al sonra aynı sistem. hem içimliğin çıkıyor hem para kazanıyorsun.
parayı bana hediye ediyorsun. ben sana bir güzel hayır duaları ediyorum. bu sayede kazandığın müthiş sevaplar ile cennette gidiyorsun. bundan güzel bir yatırım olabilir mi ?
analı kuzu alıp 40 adet 13000 liraya 1 yilda besleyip 7000 lira masraf kurbanda satış 40000 lira.
piyasayı kovalamaktır.
stres çarkı denilen zımbırtının maliyeti 1 lira sanırım, satışı 5-10-15 lira.

türkiye pazar açısından çok hareketli, her şey hızlıca patlayıp hızlıca bitiyor.

o stres çarkından 30binden fazla satan insanlar var.
bu 1-2 ay içinde 100 binden fazla para demek.

kısaca piyasayı takip edin.