bugün

Bir yalama beyanı.
Orada konuşma hakkını alması o 200 yılda gerçekleşti öncesinde padişahlık vardı. Peki biz ne çıkarmalıyız bundan? Ve ya nasıl bir isteği olduğunu düşünebiliriz? Kendisi tayyip'in kardeşinin kuzenidir. Ve demokrasiye bu şekilde dil uzatabilmesi (yürek yemiş olması) akraba torpilinden gelmektedir. Umarım sülalece yok olursunuz.
(bkz: şizofreni)
görsel
" allah'ını seversen ! " dedirtir.
Ben sana soracağım hesabı, milyonlarca insanı köle gibi kullanıp dinle hayatlarını çalmanın hesabını. bunlar yine nasıl mağdur olabiliyor lan? köleliği kaldırmak için ne biçim uğraştı insanlar, onu bilmiyor. müslümansam haklıyım diyor, gerisini düşünmüyor. Deli saçması sözler anlatıyor, imam hatiplerde çocukların hayatını sikiyor ama yine saldırıyor. ayrıca egemenlik milletindir demiş lan kötülediğin belgeler gelmeden önce alayınız padişah kölesiydiniz. cahil ve nankör bunlar.
hayat bazen bizi sınamak için elimize imkanlar verir ve durup bakar ne yapıyoruz diye.

bu koca evrende başı boş değiliz.

çingeneye padişahlık vermişler gitmiş ilk önce babasını astırmış.

deneme bir iki deneme bir iki derken evren sana bedel ödetirken gelip bize ağlama. şahsım adına bir tekmeyi de benden yersin bilmiş ol densiz.
O ne özgüven o.
Kimden hesap soracaksın, git osmanlıyı bitirenlerden hesap sor tabi bulabilirsen ingiliz gemilerine bak oralarda biyerde hepsi, öyle hesap verecek ki bu utanmaz hadsizler dedeleri idamla kurtuldu bunlar ölmeden cehennemi görecek.
Önce bir ekonomiyi düzeltin.

Milleti kandırmak amacındaki bir beyan.
Vesayet muhabbetini Mahmut 2 döneminde 1808 yılında yaşanan sened-i ittifak konusuna kadar götürmüş ama anlamadigim Mahmut 2 döneminde halk mı vardı meclis mi vardı ki vesayet olsun.

Halkın pul kadar değeri var mıydı acaba o dönemde. Kul sistemini geçtim hadi onlar köle olarak zaten yürüyen ölüler de Kuyucu murat falan kimi diri diri gomdu devşirmeleri değil herhalde.
peki soruyorum size:
feto'nun ve pkk'nın hesabını verdiniz mi halka ?
onlarca insan öldü be !
ayıp yahu !