bugün

golsüz devam eden mücadele.

kırmızı kartta en az hatası olan vida.

atiba kaptırdı saçmalayıp ve vidanın tek hamle şansı vardı onu denedi lewa da ayağını taktırıp kırmızıyı yedirdi. vida ayağını yerden bile kaldırmamıştı oysaki.
Koskoca tosic varken köylü vida oynarsa böyle olur. Senin amk ben cenabet vida.
b*şiktaş şimdilik iyi savunma yapıyor ama 10 kişiler. bir yere kadar dayanabilirler. en az 4 atarız.
beşiktaş bir yere ladar dayanır.
bjk bir gol yerse devamı gelir.çok tehlikeli. tarihi fark olabilir.
bayern yeni yeni baskıyı arttırıyor.
Beşiktaş ' i uzecekler matmazel!
Medel niye saha kenarına gelmedi?? Sağlık ekibi girdi sahaya??
yalnız helal olsun beşiktaşa, entry bu kadar
beşiktaş büyük ihtimalle yenilecek ama izleyin de oyun görün amk ezikleri.
beşiktaşa helal olsun iyi yardırıyor yemin ediyorum. yenilirlerse çok üzülürüm.

love da ufacık amk bayern savunması arasında kaybolup gidiyor.

galatasaray: notluyum.

edit: entry yazmaz olaydım, yazdım peşine yediler amk.
on kişiyle bayerne karşı böyle oynamak. gerçekten helal olsun beşiktaş.
derken şanssızlık ve yenen gol.
10 kişi ile tarih yazdığı maçtır.
yapma amk. yapma be.
Geçmiş olsun.
bayern'in küsküyü devreye soktuğu maçtır.

(bkz: küskü).
görsel
Yuh mk ofsayt la o gol. Maç olabileceğinin en dramatiği şeklinde sonuçlanacak gibi gözüküyor. Beşiktaşlı olsaydım bugün izne ayrılırdım sorry..
bu maçı 11-11 izlebilseydik keşke yazık oldu.bjk 10 kişi bile iyi oynuyo sağlık olsun.
Bjk'nin gayet iyi başladığı, kırmızı karttan sonra bile baskı yemesine karşın dan dun değil şahsiyetli oynadığı ancak yediği golle 1-0 geride kapattığı bir ilk devreye sahne olan maç.
ulan mücadele dediğiniz de sanki kaleye hapsettiniz bayern'i. adamlar 20 kere geldi en az savunmayı dağıttı sonuç alamadı sadece. kontrataktan bulunan pozisyon mücadele olmuyor yalnız. onun dışında pepe gerçekten iyi iş çıkardı.
Yetmez ama evet. Şanlı Münih'imiz tinercileri parçalayınca bakalım hala konuşabilecekler mi? Evet
ilk yarı itibariyle beşiktaş gayet iyi mücadele etmiştir.

sanki kaleye mi hapsetti bayerni diyor. ulan sığır oğlu sığırın oğlu. takımların piyasa değerleri belli, kadro farkı ortada, tecrübe farkı ortada. bütün bunlara rağmen avrupanın böyle en büyüklerinden bir takıma 10 kişiyle direnmek, gol koklamak mücadele etmek değil de nedir. salak herif. böyle futbol cahili hazımsız ibişler entry girmesin lütfen. velet!

ha bana sorarsanız ikinci yarı bayern bu direnci kırabilir. umarım yanılırım.
En çok beklediğim maçtır, uzun yıllardır. Game of thrones 7. Sezonu ve Dexter final sezonunu bu kadar beklemiştim. Aradaki fark, o geçen süre hızlı geçsin diye değil, tadını çıkartarak geçirdiğimi düşünüyorum.

Rakip taraftara sitem, hatta hakaret ettiğim entry ler var. Benden yana kalbi kırılan varsa hakkını helal etsin. 10 kişi o kadar güzel oynadık ki, gole üzülmedim bile. Azıcık silkinsek tek kale oynayacaz diye gaza gelecek olup sonra rüyadan uyanıyorum.

Tanım: Zafere doğru filminde Peleli Sylvester Stallone lu Michael Caine li takım biziz, karşımızdaki naziler gibi hissettiğim, film olsa kazanacağımız kesin ama senaryoyu değil yazılan kaderimizi izleyeceğimiz maçtır. Hadi bakalım.
şenol güneş
görsel
anlık..