bugün

Nimet*külfet dengesinin iyi hesaplanarak girilmesi gereken ilişkidir, zira feda ettikleriniz, elde edeceklerinize (sevgi-aşk-mutluluk vs. vs. ) deymeyecekse uzak durulası ilişkidir. zira her iki tarafta büyüdükçe hayat evrelerinde hep farklı pencereden birbirine bakacak insanlardır.
çocuk gelin olmadığı sürece yaş farkı olabilir. tam tersi olunca işin içine farklı etkenler girer bak o kesin.
bazı kızların ve bazı erkeklerin hayallerini süsleyen ilişkidir.
Genc kiz, hayalindeki baba figurunu bulmustur. Mutlu sanir kendini. Bir dedigi iki edilmez filan.

Olgun erkek, tabiri caizse "lolita" kivamindaki kiz ile gezerek egosunu tatmin etmektedir.

Gercek duygularin soz konusu oldugu bir iliski midir? Pek sanmiyorum. Taraflardan biri iliski yasama olgunluguna sahip degildir cunku.
mantıklı ilişkidir. Kızların çoğu da bunu istiyor zaten. Erkeğin kendisinden en az 6 7 yaş büyük olmasını istiyor. E erkeğin de canına minnet zaten.
22 yaşındaki kızla 56 yaşındaki erkek ilişkisinden daha insancıl ve daha makul bir ilişkidir.
Herifin arabası, dolgun cüzdanı varsa, tipine bile bakmaz; önce kollarını, sonra bacaklarını bile açar.
50 yasindaki adamla dokuz yasindaki kiz arasindaki iliskiden daha sagliklidir.
Normaldir. Yürüyebilir. Ama kız gereksiz kıskançlık yapmamalı, güvenmeli, erkeğine sadakatle bağlı olmalıdır. Çocukluktan kurtulmuş olmalı ve saçma sapan şeylere takmamalıdır.
20 yaşında kız yoktur, 20 yaşında kadın vardır ilişkisi.
iki gönül bir olmuş samanlık seyran olmuş. maddiyata da maneviyata da dayalı ilişkidir. kim ne derse desin.
yaş farkı olup flört olunca sorun yok yaş farkı olup nikah,evlilik olunca trolleş düşünce yapınızı sikeyim sizin.
Kız para avcısıdır. Erkeklerin 30 dan önce iş/güÇ sahibi olamadıgını bilir. 20 yaşında ama 45 yasında kadından cirkin gorunuyorsa erkek ayvayı yemiştir.
22 yaşındaki kız ile 30 yaşındaki erkek ilişkisi olarak teyidi mümkün olan ilişki.

ben öğrenci iken sevgilim memurdu.
bahsettiğim 2 sene önce.
eğlenmeye dayanır.
kız erkeğe bağlanmıştır.
erkek bunu kullanır.
erkek kızı meteoroloji gibi görür.
hava bozuksa yani yalnızsa kıza döner sorar.
hava güzelse zaten kızı takmaz.
hatun kişinin olgun erkek aşkından kaynaklı olabilir.
gerçi pek bir uçurum yok ama dikkat edilmeli.
Genelde kadınlar olgun erkeklerden hoşlanmaz mı zaten.
Eğer 20 yaşındaki kız fazlasıyla olgunsa gayet güzel olabilecek ilişkidir. Koca adamım bu yaştan sonra çoluk çocuk mu eğlendireyim?
dedikodu yapmayan 30 luk olgun adam, 20 lik sevgilisiyle yaşadığı fantezileri arkadaşları dahil kimseye anlatmayacağı ve kızın adını motora çıkarmayacağı için akıllı kızlar tarafından tercih edilirler ve kıtır kıtır yenilirler.
20 yaşında karı kız piyasasının hızlı zamanlarında kendi yaşıtım kız bulmakta zorlanıyordum. genelde 28-35 yaşındaki erkeklerle takılıyorlardı. bize zorda olsa 3-5 bir şeyler düşüyordu. ulan dedim eninde sonunda 30-35 li yaşlara geleceğim o zaman görüşürüz diye ahtım vardı. günler su gibi akıp geçti şimdi 33 yaşındayım. şeklimizde yerinde, 30 yaşına basınca 20 lik çıtırlar üzerime atlayacakmış gibi bekledim 3 sene geçti hiç bir şey olmadı tık yok. meğersem yalanmış, o zamanki 20 liklerdemi problem vardı. yoksa şimdiki 20 likler 30 luk erkeklerle takılmıyor mu? neyse 40 a kadar devam. *
Türk aile yapısında sık görülen durumdur. Erkeğin zihniyeti ile yaşlandığımda bana kim bakacak zihniyetinin iz düşümü de denebilir.
Sacma iliskidir. Turkiyede bolca gorulme sebebi ülkenin artik sacma bir ulke olmasindan kaynaklanir.

erkeklerin cogu 30 undan once mal mulk sahibi olamiyor. Oluncada 23-24 yaslarindaki üni bitirip ünide gününü gün etmiş kizcagizla evleniyor. Adam bu mali mulku kazanmak icin senelerini harcadi fakat bir kiz geldi hic zor gun gormeden kolay ve iyi gunde karisi oldu.

sahsen buna karsiyim. Gunumuz kezbanlarina hayat guzel. Ünide milyon tane sevgili yap. Mezun ol. Kafaya kapa. Talip bekle. Illa senide alacak mal bulunur, vardir.
37 yaşındaki kadınla 23 yaşındaki erkeğin çıkmasından daha mantıklıdır.
(bkz: alan memnun satan memnun)
Birisi de çıkıp dememiş ki, aga bu nedir?