bugün

samanlıkta iğne aramak, ölüden göt istemek, öküz altında buzağı aramak.. gider bu.

evet yaş ortalaması 20 olan ve vasatın bile altındaki çoğunluğu ile uludağ sözlükte kalte aramak yersizdir. abesle iştigaldir, samimi değildir.
(bkz: iyimser yazarlar)
ortalama 20 ise yine iyiymiş denebilir.
(bkz: kalitesiz yazar beyani) öyle diyo kendileri.
geyet yerinde bir arayıştır. keşke öyle bir sözlük olsak da kaliteden boğulsak, kendimizden geçsek, nirvanaya ulaşsak falan.
70 yaşında biri olarak katıldığım saçmalık. Mına koduklarım sizi.

Not: küfür ediyorum çünkü dedeniz yaşındaki adama cevap veremezsiniz.
insanlar yaşları ile değerlendirilmemelidir. 35 yaşında ergende var 20 yaşında olgun da.
"30 olunca ne olacak amina koyim ?" Denilen kalite arama sacmaligi.
Neticesinde aramaya inanmamayla sonuçlanır.
kötüyola yeni düşmüş kadında pozisyon bolluğu aramakla eşdeğer durum.
kılıtıyı yışlı ırıyımızsın ırıspı çıcığı..

pardon da neyle arayacağım amına koyim. ulan ülkede eğitim yok, aile terbiyesi yok, çevre zaten kötü. bu bebelere vahiyle mi gelecek doğru düzgün yazılar? en iyi ihtimalle hayatın sillesini yemiş kişilerin bir nebze tecrübesine bakarız da, hormondan beyni uyuşmuş denyoları bana savunmayın rica ediyorum.

bimin çıkaracağı yarrağa isim önerileri falan. okey bebişim takılın siz.
kaliteyi yaşta aramak ne kadar hasta bi düşünce olsada malesef çoğu kişi hala ergenlikten çıkamadığı için biraz doğruluk payı olan önerme. ama yetişkin olupta trolleyenlerin sayısıda azımsanacak kadar değil.
kaliteyi yaşta arayan sözlük yazarlarıyla aynı ortamda olmakla aynıdır.

kalitenin yaşı mı olur ? 50 60 yaşına gelip hiç kullanılmamış tertemiz beyinle gezen, edepten yoksun, kalite lafını ömründe duymamış bir dolu insan yok mu etrafımızda ?