bugün

yavrum benim be, yedik yine golü. herkes puan kaybetmiş, aykut hiç kazanmayı düşünür mü?
elazığ'ın 1-0 öne geçtiği maç.

gol; jake jervis.
boru sesi gelen maçtır.
yenildiğimiz taktir de aykut kocaman istifa edecektir fakat 2 gün sonra istifasını geri çeker hep aynı işler takımdan soğuttu.
2-0 olmuş eğlenceli maç.

köksal attı 2 oldu..
fenerbahçe'nin sapır sapır, tel tel döküldüğü mücadele. sanica boru kitim kitim kitliyor.
elazığspor un an itibarı ile 2.golü bulup boruyu döşediği maç.
çilek fetişisti sıradan elemanlar sevinçli. çilek yiyip yiyip sözlüğe boşalmayın lan. gidin elemanlarınıza boşalın.
klasik bir aykut kocaman maçı.

fenerbahçe'nin yenildiği takdirde -ki öyle gözüküyor- yarın en geç saat 16.00'a kadar belhanda transferini açıklayacağını söyleyebiliriz.

(bkz: fenerbahçe ile kanser keyfi)
en az 4 gol atmazlarsa elazığsporda hatrım kalacaktır. şu aykut utanmazının biraz yüzü kızarsın.
herşeyin bile bile olduğu maç.
Henüz maç Bitmemiştir. Maçı Çevirmek normal Şartlarda Zor Değildir Ama bildigin boktan oynuyoruz. sanki takım ilk kez bir arada oynuyor.
"ulan bir hafta da galatasaray ve beşiktaş puan kaybettiğinde biz kaybetmeyelim amına koyim" dedirten maçtır.
takimda ruh yok, istek yok... aykut kocamanin istifalari geri cevrilmesin.
aykut un geri dönmesine sevinen galatasaraylıların haksız olmadığını gösteren maç.

Oyuncular biraz hırslanır ikinci yarı iyi başlarlar diyordum ama fener yine aynı tas aynı hamam.

Hocayı kararından döndürmek için dil döken, sözler veren oyuncular bunlardı de mi?
fenerbahçenin resmen tel tel döküldüğü maç.
şu takımın şu halini görüp o kenardaki beden hocasını savunan zihniyetin açık ve net anasını siksin bütün elazığ halkı ve futbolcuları.
fenerbahçe kanserini bir kez daha gördüğümüz müsabaka. oynayacağınız futbolu sikiyim ben gidiyorum.
(bkz: aziz anons yapsana) tezahüratını beklediğim maç, o olmazsa mağlubiyetimize tam anlamıyla sevinemeyeceğim.
sokaktan taraftar çevirip sahaya koysalar bu canına yandığımın takımından iyi oynar.

kafamızda saç kalmadı, gelen gelsin giden gitsin, şu takım artık düzene girsin.
an itibariyle fenerin sıçtığı maç. fenerin işi belli olmaz çeviredebilir.
abi her şeyi geçtim. Tamam zaten yenildik ona alıştık önemli değil bizden bi cacık olmayacağı çok belli ama abi bu krasiç'in, kuyt'un, caner'in hali nedir ya? Olum bunlar futbolcu mu? hani jordan'ın ıynadığı bi basketbol filmi vardı yanlış hatırlamıyorsam space jam'di. efsane basketbolcuların yetenekleri alınmıştı. Al işte krasic!

Mübarek insan istese bu kadar formdan düşmez ya. Ulan haysiyetinizi sizi top ivesa'da adam normal olarak almak istemiyor eline topu bizden koşan adam yok ya.
an itibari ile aykut kocamanın ben oynamıyorum lan diyerek istifa ettiğini düşündüğüm maç, maç dönerse istifasını geri alabilir.
an itibariyle gördüğüm skorun yanlış olduğunu umduğum maç. saka mı lan bu ? olum hiç güzel bi şaka değil bak sikerim bu ne lan.
inşallah 4-0 yenileceğimiz maçtır. Bu kadarı fazla artık. Bu takımda değişime ihtiyaç var.
tribünlerin skora nasıl yaklaştığı merak edilen maç. izleyen arkadaşlar belirtirlerse memnun olurum.