bugün

Beşiktaş seyircisinin sahaya dalarak bizi rezil edeceği karşılaşma.
lyon hızlı oyuncularıyla 2-0 yenip ülkesine döner.
Sonunda teşekkürler beşiktaş dedirtecek maç.
bjk nin dişine göre bir rakip çıkmıştır. şimdi göreceğiz bakalım nasıl bir oyun oynayacak iki süratli takım.
şimdi işte beşiktaş ın gerçek bir sınavını izleyeceğiz. eğer gerçekten takım oyununu oynayabilir, planlanan şeylere sadık kalabilir, ve son enerjisine kadar sahada basmadık yer bırakılırsa bir umut olabilir. lyon u izlemeden, sırf beşiktaş aşkı ile bunlara çakarız demek saçmalık. ben göztepeliyim ancak beşiktaş ı avrupada tabiki destekliyorum. beşiktaş ın oyununuda beğeniyorum ancak daha önce bir entryde belirtmiştim daha hiç gerçek bir sınava çıkmadılar diye. lyon gerçek bir sınav. romayı parçaladı adamlar ki bu sezon sadece evlerinde napoliye yenilmişlerdi, deli gibi top oynuyorlardı ancak lyon deplasmanı çok zor.

bakalım gönüller beşiktaş diyor ama iddaa da tabiki üst ve lyon.

aynen coni.
Beşiktaş'ın Avrupa ligine veda edeceği maç. Bu kadar gerzekle buraya kadar gelmesi bile büyük bir mucize.
Hayır sen o turnuvada değilsin ve karşındaki takım romayı sen şimdi romadan da anlamazsın bi italyan idolü bir italyan defansını 4 golle geçen bir takım goller saçma olmasına rağmen maçı da sonuna kadar hakettiler lakin sen konuşurken utanmıyor musun? Lan o turnuvada senin takımın yok! Kötülediğin takımlar arasında senin takımın yok! O kötü! Kategorisine bile girememişsin ama götün koltukta elin sikinde Beşiktaş şöyle küçük Beşiktaş böyle küçük yorum yapıyorsun. Adama götüyle gülerler...
(bkz: lyon un beşiktaş a döşeyeceği boru)

(bkz: devam niteliğinde)
lyon'un bu kez besleyecegi mac olacaktir. en son boyle dedigim zaman kiev besiktas'a 6 tane cakmisti. insallah lyon'da soyle 5 tane cakar. amin.
türk düşmanı uefa'nın seyircisiz oynatacağı maç. evet.
beşiktaş'ın sakin oynaması gereken maç. ilk maçta son yarım saat bir panik havasına kapıldık.

bu maçta marcelo yok. fakat şu bir gerçek ki, lyon yerden oynayan bir takım. keşke ersan formda ve listede olsaydı ama bence bu maçta ideal ikili tosiç - necip. ayrıca ilk maçta oğuzhan tercihi ne kadar yanlışsa bu maçta da o kadar doğru olacak.

quaresma avrupa maçlarında ekstra oynar, döneceğini varsayıyorum ve bana doğru gelen kadroyu yazıyorum:

-------------------fabri----------------

ggönül----tosiç------necip---adriano

-----------atiba-----oğuzhan----------

babel------------talisca-------------q7

-------------------cenk------------------

dediğim gibi lyon yerden hızlı oynuyor, eğer atınç ya da mitroviç tercih edilirse ağır kalırlar, sıkıntı yaşarız.
Beşiktaşın seyircisiz oynaması icin lyon uefaya başvurmuş.
oğuzhan - atiba ikilisinin bozulmaması durumunda kazanabileceğimiz maç. şenol güneş'in kafa buna çalışır umarım.
beşiktaş 1-0 kazanırsa turu geçiyor. sürekli savunma odaklı oynamak hata yaptırır son 10 dakika da beşiktaş bu strese düştü. arenada savunma falan yok kardeşim bastır gittiği yere kadar.
Beşiktaş burada turu verirse tek kelimeyle yazık olur.
beşiktaş ın, lyon a ağzının payını vereceği karşılaşma.
beşiktaş yensin. hatta şampiyon olsun. türkiye kazansın.

belki bizimkilerde bundan feyz alıp daha güzel kadro kurar.
tekmeye kafa koyarak almamız gereken maç.
beşiktaş sahasında lyon u farklı yenip turu geçecektir.
Beşiktaş ın onbiri.

- Allah'ım -

nolur - bize - yardım - et

atiba - oğuzhan - quaresma - talisca

-cenk -

edit: Beşiktaşlıyım. ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
bursasporlu olduğum doğrudur ama beşiktaşımıza yürekten başarılar diliyorum. önceki maçta şaka olsun diye beşiktaşlı arkadaşlarımızı kızdırayım diye öyle başlıklar açtım ama bu maçta beşiktaş'ı destekliyor ve turu geçmesini canı gönülden istiyorum.

skor tahminim: 3-1 beşiktaş alır.
Beşiktaş'ın gol yemezse rahat geçebileceği bir tur olmasından mütevellit Beşiktaş'ın ilk yarı gol yiyerek olayı heyecanlı hale getiteceği maç.
ilk yarı 1-1 ikinci yarı 3-1 beşiktaş çıkar lyon da bir cacık yok.
bir beşiktaşlı olarak tinerimi alıp keyifle yudumlarken izleyeceğim maçtır.

edit: espri yapıyoruz gençler sakin. gaza gelmeyin hemen lan. alacağımızı düşünüyorum. inşallah.
ilk yari gol yemeyelim mac bizim icin erken bitmesin yeter diyorum. yenilsek da guzel bi heyecan yasayalim.
inşallah lyonun tinercileri hopur hopur hoplatacagi maç olacak. .