bugün

Uefa Şampiyonlar ligi grup maçı...

20 Eylül Çarşamba | rams arena...
3 puan alınmalı başka Bi sonuç boka sarar.
Kopenhag Molde'nn bikaç gömlek üstünde..Hiç umudum yok ama inşallah yanılıırm
Galatasaray'ın resital yapacağı maç.
19:45 te başlayacak Azeri kanalı cbc sport şifresiz yayınlayacak.
görsel
Yangın yeri hep buralar sayende.
Gs bu geberik kophenag'ı yenemezse utansın. Beraberlik bile rezil rüsva bi sonuç olur. Yenildiği an grubu sonuncu bitirir. Yenerse 3. Olur. O kadar şanslılar ki, kophenag geberik ama manu daha geberik. Tarihin en kötü manu'su.

Bu arada Avrupa'da kendi ülke takımını desteklemiyor diye laf edenleri gram anlamıyorum. insan ölümüne nefret ettiği, tiksindiği ezeli düşmanını "avrupa maçı" diye nasıl desteklesin, nasıl sempati duyup kanı kaynayıp tutsun amk? Böyle bir mantık var mı? Real Madrid Barcelona, river boca, celtic Rangers, olimpiakos panathinaikos, partizan Kızılyıldız, inter milan vs vs bunlar birbirini Avrupa'da destekliyor mu sanıyorsunuz? Fb gs'yi, gs fb'yi neden tutsun olum savaş mı bu? Spor. Gs ya da fb Avrupa'da başarılı olursa güçlenir, para kazanır, prestij yapar, daha iyi transfer yapar daha da güçlenir. Bunu neden istesin iki takım taraftarları? Bana ne amk gebersin gs. Ezeli düşmanını "ama avrupa maçı yeaa" diye tutup destekleyen erkek gitsin barbie filmi izlesin. Bugün kophenaglıyız. Ama dediğim gibi, gs kazanır. Yalnız Gs iyi olduğu için değil, bilakis çok kötü oynuyor şu an ama çok ballı. Gs balı diye bir şey var ve kophenag da kötü, cornelius da sakat. Bizim konferans ligi rakibi nordjellands'ı bile yenemediler geçen hafta sonu. O yüzden gs berabere bile kalırsa rezillik. roony bardghji'ye dikkat ederlerse bu rezil kophenag'ı bi zahmet yenerler.
Başlık bu. Yanlış başlığa yazmayın aq.
Kophenag'ın önde olduğu maç.
Aynen Muslera çok iyi kaleci..

Yersen..
2-2 biten ve gs'nin övüldüğü maç. diyeceklerim bu kadar.