bugün

Şu anda arkama yaslanıp izlediğim maç.

not: çok yardımseverimdir.
diğer kulüp taraftarlarının da futbol izlediği karşılaşma. kıskanın ulan cimbomu.
emre çolak 'ın tek kelime mükemmel oynadığı karşılaşma. nazar değmesin aman...
ilk yarısı bitmiş karşılaşma.
sol açıkta değil de kendi yeri olan orta sahada emre çolak efsane oynamaktadır. takımın maestrosu olma yolunda ilerlemektedir.

aydın yılmaz kupa maçlarında yada küçük maçların son dakikalarında oynatılabilir ama asla bu takımın oyuncusu değil. düz yolda yürüyememe sorunu hala devam ediyor.

hamit altıntop şu aşamada takımın çok gerisinde. kalitesi belli lakin daha zamanı var. bu arada kendisi asla sağ açık oynamamalı.

selçuk inan bu takımın her şeyi. her maçta bir kez daha hissettiriyor bunu.

hakan balta isimli şahısa da bir şeyler olmuş. çok güçlü ve sıfıra inip orta falan da yaptı. çok şaşkınım.

gol keşke duran toptan gelmeseydi ama buna da şükür. onun dışında topa sahip olan, zaman zaman makina gibi paslaşan klasik galatasaray.

bu arada kasımpaşanın zencileri çok fena. çok canlar yanar bu sene. ernst çok seviyoruz olum seni.
Umut bulut'un tipi dikkat çekmiştir. Allah günah yazmasa neler derdim burda. *
galatasaray' ın orta alanda gereğinde fazla top kaybettiği maç. melo' nun hazır olur olmaz bu takıma dahil olması lazım ikinci yarıda da eğer ikinci gol gelirse melo oyuna girebilir. galatasaray ilk başta sendeleyerek başladı ama sonradan iyi toparladı ve son 10- 15 dk oyunu kontrolü altına aldı.

emre çolak' ın performansı benim için hayret verici. geçen sezon patlama yapan bir oyuncuydu ama bu akdar iyi değildi hatta ben belli bir süre sorna artık yedek kalması gerektiğini düşünüyordum ve bu sezon da amrabat' ın yedeği olur diye bekliyordum. görünen o ki kendini çok geliştirmiş ve bu sezon kolay kolay formayı bırakmayacak. umut bulut ise yine çok iyi oynuyor hücum hattın da her yere koşup top alıyor. elmander beni hayal kırıklığına uğrattı şimdiye kadar iki şut dışında pek varlık gösteremedi.

hamit' de önceki maçlara göre bir ilerleme var biraz daha toparlamış gibi, selçuk gene bildiğimiz selçuk adrese teslim paslar. ikinci yarı eğer ikinci gol gelirse melo takviyesiyle orta sahayı iyice güçlendirebilir galatasaray ve 60. dakikadan sonra da amrabat takviyesi ile kasımpaşa' ya karşı kontra ataklarla 3- 4' e gidebilir galatasaray.
topla oynama yüzdesinde %64'e %36 ile galatasaray'ın üstünlüğü olan maç.
Kasımpaşa'nım 2 adet net penaltısının verilmediği maç. Ulan yuh be!
aynı pozisyonlar galatasaray'ın başına gelse acaba neler olurdu bu gece sabaha kadar neler, hakemin acemi hataları ile devam eden maç.
Dany'nin mükemmel oynadığı maç.
"kahrolsun pkk" sesleriyle inleyen maç..
emre çolak'ın çılgın attığı maç.
Emre Çolak cok saygisiz bi cocuk. Babası yasindaki topçuları traktör edip sahayı sürdü sabahtan beri. Ayıptır.
Paşanın gömdüğü maç.
1-1 olan mac....
kasımpaşa'nın, 60 milyon kişi'nin yüzünü güldürdüğü maç.*
yemişiz

böyle bitse bile takım olumlu ilk hafta için.iyi yada kötü skorun önemi yok..
melo ve sercanın oyuna dahil olduğu maç..
terim 3 değişiklik hakkını da kullandı umarın sıkıntıya düşmez.
maçınıza başlatmayın!

(bkz: 20 ağustos 2012 gaziantep saldırısı)

edit: eksileyen de ayrı bi terörist.

edit2: şu ana kadar 8 terörist tespit edilmiştir. artık bu entryden sonra yazanlar mı değil mi bilinmez.
Uche yerine başkası olsa paşa farka giderdi denilesi maç.
gol olmuş yandaki dayılar bağırıyor.
balına attik.
sahaya atlayan taraftar da gördük .
güncel Önemli Başlıklar