bugün

ramiz in kendini 30 milyara sattığı program. adamım fifty yeaa fifty ben deyim fifty sen de cent fifty cent .. fifty cent. türkçe rapin rezil ismi ramiz.
rezalet falan değildir. adam gayet güzel hayvani şovunu yapmış ve gitmiştir.
show tv'yi açtığımda bizim tvlerde oynayan maymunlu bi dizi vardı
hımmmm...
o çağrıştı fiftyi görür görmez.
(bkz: fifty bey)
olacağı önceden zaten aşikar olan rezalet. haftalar öncesinden her gece bu adamın klipleri gösterilip ana-baba kesiminden kişilerin bilinç altlarına işlenme çabaları, yarışmacıların ebleh dansları, ülkeye gelen her yabancı şarkıcıyı evimizin oğlu/hanım kızı seviyesine getirme aşamaları ne kadar aşağılık kompleksli bir toplumda yaşadığımızı gösteriyor. adam gelir, yarışır, hayranları memnun olur ve gider. bu böyle olsa çok mu ayıp etmiş oluruz misafire? gelen adamı ilah yapmaya, ülkenin tüm gündemini de bu adamdan ibaret yapmaya ne luzum var?
diye düşüncelere dalmıştım ki ulan dedim sana ne? ne kadar rezillikleri varsa döksünler ortaya bırak. ey soba başında çekirdek çıtlayıp, ağzı açık seri küfür dinleyerek mutlu olan türk halkı; sizi tanıdılar ben kaçıyorum*
acun ılıcalı'nın 50 cent in parasına takıp sürekli 50 cent e parasıyla ilgili sorular sorduğu bir programdı.ayrıca acun ılıcalı'nın ingilizcesi de ayrı bir rezaletti.
Kutusundan 30 milyar çıkacak. isteyenle iddiaya girerim.
geçen haftanın en beğenilen ikinci entrysine konu olmuş rezalettir.. ben ilk okuduğumda, cnyt kardeşim darılmaz işallah, eksi oy vermiştim hatırladığım kadarıyla.. ancak cnyt, kitlelerin sesi haline gelmiş olacak ki yürümüş gitmiş.. içinde bulunduğum ortamın da, en azından bu konuda, benden ne kadar farklı düşündüğünü gördüğümden de, bu hususta bir yazı yazayım dedim..

abi siz manyak mısınız? eğer form falan doldurmaya üşenmeseydim ben de bir-iki arkadaşımla gidecektim oraya, muhtemelen ben de bağırırdım ''ayayvaavyuu fiftiiee hehehaha..'' diye.. çünkü 50 cent'in konuk olduğu var mısın yok musun yarışmasının bir eğlence ortamı ve programı olduğunun, davos ekonomi zirvesinin olmadığının bilincinde olacaktım..
bak çok zor olacak sizin için ama, sadece bir dakika için hip-hop rezilliğinin ve onun bizim şanlı kültürümüze nasıl da tecavüz ettiğinin, gençliğimizin nasıl da dejenere olduğunun farkına varmamış gibi davranın..
objektif olun evet..
sizin fanatiği olduğunuz bir sanatçı gelseydi siz ne yapardınız? sessiz sessiz oturup konuşmadan notlar mı tutardınız? hayır..

seyirciler eğlenmeye gittiler ve eğlendiler.. 50 cent güldü eğlendi.. acun rating'in dibine koydu..

size ne skim oluyor birader? anlamadım gitti..
acun'un yalakalığını bolca gördüğümüz program oldu adam normalde yarısmacıların agzına s.... sıvarken fiftiiii ben tum sarkılarını ezbere bılıyorum dıyıp bıde ayran budalası gıbı gulmedımı kan beyne hucum ettı bi s.... acun ya .
rezalet diyen insanların hiç mtv deki trl isimli programa rasgelmediğini düşündüren aslında rezalet olmayan durumdur. tamam ben de sevmiyor 50 cent ve diğer bozuklukları ancak sevmiyoruz diye de rezalet olarak algılamak garip olurdu. metallica konserinde 40000 kişi o şekilde bağırıyordu rezalet değil muhteşem atmosferdi merak ediyorum oraya james çıksa siz de ölümüne hayranı olsanız ya da ne bileyim işte oyle birileri siz de o duruma düşmez misiniz? belki bu kadar değil ama eminim olunacaktır.o yuzden rezalet olarak algılayıp aşağılık kompleksine girmeyelim.
programı ikiye bölmek için görüntüleri montajlamışlar, abuk subuk bişeyler yapmışlar. burdan show tv nin montaj ekibine sesleniyorum; hayatımda gördüğüm en sikten montajdı. ben de evde yaparım aynısını. arkaya da 3-5 tane eleman koymuşlar. kesin onlar da kameramanlar falandır. çok güldüm size. allah iyiliğinizi versin.
rezalet falan değildir ha bende seyircilerin yaptığı saçma sapan hareketlere gıcık oldum ama üç (rakamla 3) dakkika izledikten sonra zapladım.
müzik ruhun gıdasıdır.dolayısı ile sevdiğiniz dinlediğiniz bir sanatçıya sempati duymanız ergenlik dönemlerinde de özellikle kızlar için aşık olma fikri pek yadırganmamalı.*
gel velakin.
yakışıklı bir adam olur bu hayranlığın sebebi bir nebzede olsa anlaşılır.
olun bu adam ünlü olmasa ki başkada bir boku yok * enzo su var malikanesi var peki bunlar olmasaydı ay ben 50 cente aşığım dermiydin be ebleh kız.hadi kızlar büyük bir araba büyük bir ev büyük bir * istiyorda ondan yalaklanıyor o kadar abazana ne oluyor anlamadım.
adama düşman değilim zaten neden olayım bir şekilde kazanmış bu parayı istediği gibi harcıyor ve popüler biri ancak bu adama asığım diyen kızların beyin yerine ne taşıdığını merak ediyorum.
sonuç olarak rezalet ne 50 cent nede izlenme oranını yükseltmek dolayısı ile para kazanmak için onu proğrama getiren * * acun değildir.
rezalet orada gördüğümüz genç nesildir.eminim tüm izleyenleri bir nebzede olsa rahatsız etmiştir.* *
(bkz: calmadan oynar bizim ayilar)
yarışma değil zaten artık bildiğin şov programı. bize ne 50 cent'in şatosundan, arabalarından. sinir bozucu program.
- izlememek suretiyle muhatap olunmayacak bir rezalettir*.
- eğer ki rezalet diyip de izlemeye devam ediyorsan sen de bu rezalete ortak olmuşsun, bu rezaletin bir parçasısın* demektir. kendine de bu vesileyle rezil demekle bir özeleştiri getirmişsindir ki sadece saygı duyulur.
- rezalet bunun neresindedir sorusu hemen akıllara gelmektedir. bir tane hi popçu tamamıyla ticari bir yarışmaya* katılmaya gelmiştir ve bu sebeple hayranları da bu stüdyoya davet edilmiştir. bunda garipsenecek ya da rezil olan durum nedir?
- sözlükte hemen her vesileyle kafatası avcılığı yapmak, naylon milliyetçi tavırlar sergilemek psikatristle görüşmeyi gerektirir mi?
Eğer rezaletse tek rezaletimiz bu olsun dediğim olay, keza güzel ülkemdeki rezaletlerden 50 cent rezaletine sıra gelmez kanımca.not:eğer bu bir rezaletse.
genç kızlarımızın ve erkeklerimizin geldikleri noktayı göstermesi açısından ibret verici olaydır.(#4396286)

acaba bu "insan"lar aynı şevkle kansere çözüm bulacak olan bilim insanınna da tezahürat yapıp ismini yırtınırcasına tekrarlarlar mıydı?

sanmıyorum.
rezalet fifty cent e ait değildir.ama arap aksanıyla ingilizce konuşanlar tam bir rezaletti, hayır anlamadığım türk aksanı ile konuşmak daha mı kötüdür ki arap aksanı tercih edilmektedir.
(#4391022) numaralı entry üzerine entry yazılmaması gereken rezalet.kesinlikle mhmtnsyz'a katılıyorum. özentiyiz.
varmısın yokmusun yarışmacıları zaten malın önde koşanı.ota b.ka fifti diye bağırıyolar sipastikler. 50 cent inanılmazdı yokum deyişi beni öldürdü bence 50 cent rezaleti değil varmısın yokmusun rezaleti yazılmalıydı başlığa...
ulan yıllarını müziğe vermiş dede efendi desek hepiniz kıçlarını bir tafa dönersiniz deli gibi konuşup arkaya iki gıcırtı koyan elin üç bacaklısına deli gibi tezahürat yapıyorsunuz feryadı eşliğinde başlayan devam eden ve son bulan rezalettir.
(bkz: yokum diyor)
+lets open the five!
-ayh fayf dedi dimi fayf dedi? ay dur dur!!
+evet arzu ne hissediyosun kutun hakkında?
-dur acun bi dur! *kız fayf dedi kız.. ay ben açamam!
asıl rezaleti seyircinin çıkardığı programdır. çok merak ediyorum 16 bin kişiden seçe seçe o tipleri nasıl buldular, nasıl seçtiler? yani her çıkan ayrı bir rezalet çıkardı. biri çıkar siyahi bebek hediye eder, biri çıkar uydurma sözlerle şarkı söyler, biri çıkar abuk subuk dans eder.. ayrıca ordaki adamlardan hiçbirimi adını bilmez adamcağızın? yaptılar adamı mr. 50. kendini 50 cent'e yamamaya çalışan kız heralde kuliste Ciara'nın olduğunu bilse hiç ağzını açmazdı. burdan Curtis Jackson III kardeşime selamlarımı iletirim ve kendisini sevdiğimi belirtirim. efendi adammış.
(bkz: 50 in da house bounce)
Yarışmacı kızlardan birinin 'mavi açtırırsam beni de ABD'ye götürür müsün?' gibi salak sorusuna , 'televizyonlar önünde söz veremem' diye cevap vermesiyle son bulan rezaletin rezaletidir.
Kızın akıbeti şuanda bilinememektedir.