bugün

Matematiğim beni yanıltmıyorsa kişi başı 1000 lira verilmiş kahvaltıdır.

Süper lüks otelde kadından ve aileden sorumlu bakanın verdiği kahvaltı.

Fatma hanıma sormak isteriz; sorumlu olduğu ailelerden kaç tanesi 1000 liralık kahvaltı yapabilir. Kahvaltıya 1000 lirayı vermeyi geçtim, kaç tanesi ayda 1000 lira kazanır.

Siz utanmıyor musunuz, fakirden fukaradan sorumlu olup, karun gibi yiyip içip faturayı halka ödetmeye. Gerçekten, o bin liraya yediğiniz her neyse, onu yerken hiç mi aklınıza gelmez bu düşünceler yahu.

Not: akp li dedim ve şimdi 700 lira maaş alan adamlar gelip savunacak bunu.

http://www.gercekgundem.com/?p=437600
Araba yemişler.
ama olsun imf'ye borcumuz bitti.
ekmek altin miymis neymis mk..

tamamen gosteris ve got kalkikligi kahvaltisidir..
her şeyden koli koli yemiş olabilirler. başka türlü akıl mantık almıyor.
ulan bu parayla bim komple dükkanı doldurur amk.
semer de yemişler bence.
"biiiz milletin adamlarıyızzz, biz halkı iyi biliriiiizzzzz" diyen adamların yaptığı kahvaltıdır.
şu anda sokaklarda bir parça ekmeğe muhtaç olanları yöneten adamların bunu yapmış olması çok boktan bir şey .
yuh! hem de 1000 kere yuh!
5 yildizli luks otellerde acik bufe kahvaltilarin en fazla 50, bilemedin 60 lira oldugu memlekette ne model bir kahvalti ettiklerini anlamadim.

Bu kahvalti hakkinda bilgisi olan varsa beni aydinlatsin. Gida isiyle tesneyim, bi kahvaltidan bin lira nasil kazanilir bilmek istiyorum.
bende bu sabah kahvaltida yumurta yedim. adalet ve kalkinma partisinin adaleti.
yediniz tamam, afiyet olsun da, sıçamayın.
fakirlere kapak olsun, açlar siz sabah iki poğçaya bir çay içince kim size karışıyor.

asgari ücrete yarabbi şükür deyip, kendine yarattığın krallara taparsan hakikaten iyi olmuş. kaynak filan isteyen çıkarsak bilumun bakanlığın pastaneye, pideciye olan yüz milyarca liralık resmi borç evrakına bakabilir...

edit: ayrıca;

kahvaltı etmesini sizden öğrenecek değiliz, aminiğim...
az kızarmış fil taşşağı yemişlerdir. fiyat normaldır. aq peynir zeytin mi yesin lan adamlar?
bunlara hala "ama müslümanlar yaa" diyenlerin kafasına tüküreyim. beyinsizlik böyle bir şey. adam senin verginle, senin için sağlık hizmeti, altyapı çalışması, eğitim vs olarak dönmesi gereken parayla lüks yaşamın dibine vurur, milyon liraya uçak kaldırır, sofrasından kuş sütünü eksik etmez, sırf gösteriş için israf üstüne israf eder, sen daha tutup "başı secdeye değen başbakanımız var, ühühühü" dersin. senin kafana sıçayım ben.

hiçbirisine hakkımı helal etmiyorum. benden daha maaşım elime geçmeden her ay zorla aldıkları binlerce liralık verginin bir kuruşu bile boğazlarından geçtiyse, ki eminim geçmiştir, hakkımı helal etmiyorum. çoluklarından çocuklarından çıksın. sadece bu parayı yiyenlere değil, bu paranın yenilmesine aracı olanlara, oy verenlere bile hakkımı helal etmiyorum. başı secdeye değen başbakanmış. peh. bu kadar kul hakkı yedikten sonra 7/24 100 yıl namaz kılsa boş.

tanım da yapalım, her lokması haram olan kahvaltı.
Yaklaşan Kurban Bayramı için ön prova olabilir. Kurban da apron da deve kesmek ümidiyle.
Fakirlere kapak olandır. Ahaha.
20 akp li kadın ise,
20 erkek striptizci çağırsalar,
Bunların maliyeti 1000 tl olsa,
Açık ve net yarak yemişlerdir.
Hesabı normal kahvaltıdır.
TBMM insan Haklarını inceleme Komisyonu üyeleri için düzenlenen kahvaltılı bilgilendirme toplantısı hizmet alımına; salon, sahne fonu, ses düzeni ve kahvaltı gibi hizmetler dahil olup, adı geçen toplantıya CHP’li iki milletvekilinin de aralarında bulunduğu 50 kişi katılmıştır.

yine bir solcu yalanı ortaya çıkmıştır.
Demek ki bu adamlar bundan aşağı sofraya oturmuyor.

http://galeri.uludagsozlu...4%B1-sofras%C4%B1-489411/
haramdır.
zıkkımın kökü de olan kahtaltı. Hesap ondan böyle.
hakedenin yemesi gereken kahvaltıdır. ne yani milletvekillerimiz ve onların değerli misafirleri bizim gibi kahvaltı mı yapacaktı ? ben bakanıma tavuğun götünden çıkan yumurtayı yakıştırmam mesela her yumurta sezaryenle alınmalı ve sunulmalı. keşke tuvalete de sıçmasalar. ben onların bokunu yerim bokunuuuu. yıllardır ağzımıza sıçıyorlar zaten hiç zarar gören oldu mu ? olmadı. fazla osurulmadığı sürece benim için sorun yok. zevk bile alıyorum. lezzetli çipetpet sıçıyorlar.
Yiyin efendiler yiyin evine 5 kuruş asgari ücret götüren babanın vergisini yiyin çocuklarını okutmak için evlere temizliğe giden annenin vergisini yiyin ayın başını getiremeyen emekli ninelerın dedelerin vergilerini yiyin nasılsa bu işin diğer tarafıda var.
Her internet haberini şuraya yapıştırıp iftira atmayın uleyyn dediğim çamur propogandasıdır. Attığınız gezi çamurları bir kurusun hele bekleyin bir. Iftiracılar...