bugün

(bkz: eve atamıyorsanız terasa atın)
şerefli bir davranıştır.
(bkz: sevgiliyle fuck buddyi karıştırmak)
2 yıl park bahçe seviştiğin halde o kız sana vermediyse sen kızı eve atma zaten,
Kendini evden at.

Edit: inşallah 10. Kattır.
5 yıl boyunca atmadım. Onurlu insanlar gibi yaşamaktır. Sonrasında ayrıldık, öpüştük, sarıldık falan filan.

galiba insanlara bakış açısı ile alakalı. insan olmayı bileceksin arkadaş. Aramızda konuşmaları geçse de benim kıyamadığımdı o. Şimdi o zevkten mahrum kalmayı vicdanımın rahatlığına değişirmiydim, tabii ki asla.
(bkz: parkta bahçede sevişmek)
bu geçen 2 yıl içinde eve atılmış olma ihtimali yüksek kızdır.
2 yıl dayanmış olan hayalidir. öyle birşey olsa 3 hafta anca dayanacak kızdır.
Dunyada yapılmış en büyük mallıklardan birisidir.
ulan cemaatciler bile bu kadar dayanamiyo camliga falan gidip yapiyorlar biseyler ayiptir be denilesidir, iki sene bosa kurek sallatandir.
sikeni severler seveni sikerler burda ikinci bölümümüz geçerlidir.
valla kızına göre değişir ama tr şartlarında genelde canını kurtarmaktır....bizim iki sokak aşağıda bi çocuğu öldürdüler bu yüzden...karadenizli bi kızla ilişkiye girmiş bi müddet çıkmış etmiş sonra evlenmemiş....3 şarjör boşalttılar üstüne....burası türkiye beyler...amacınız seks ise fahişeye gidin nataşaya gidin....ama evlenmeyeceğiniz halde normal kızları kirletmeyin....hele hele karadenizli ve doğu kökenli ailelere dikkat edin...erkek kardeşlerie ve babasına dikkat kızların....adamın bi tarafından kan alırlar kan...
2 yıllık bir 'beyin şoklanmasına' girildiğinin kanıtıdır. yuh dedirtir.
yemeyenin malını yerler durumu.
Bence her şeyi zamanında yasamak en güzeli. Hem eve atmak nedir, insan sevgilisi hakkinda bahsederken eve attim der mi? Eve kari attim der gibi!!!
film izleriz muhabbetinin tutmamış olması sinir bozucu. son çare de kurtarmadıysa bu mevzuya vakıf olan arkadaşa elleriyle mutlu mesut bir ömür diliyoruz. daha da bir sikim olmaz zaten ondan. utandım şerefsiz.
vücut çalışarak halledilebilecek sorun. olmadı sevgilinin diyet yapması da etkili olabilir.
sevgilinize karşı ne kadar temiz duygular bes.. şaka lan şaka, süzme mal olduğunuzu gösterir.
eve atmak, sevgili olmayan birinin eve getirilmesidir. sevgili eve atılmaz, sevgili eve gelir.
Eve atmak değil, eve çağırmak, eve buyur etmek ya da ağarlamak denmelidir.