bugün

Dönmez biliyorum eşşek inadı vardı pislikte!
dönmesin ben daha güzelini bulurum.
dönebilir .

dünya o dünya çünkü .
Dönse bile 2 yıllık zaman dilimi ilişki de hep sorun oluşturacaktır.
Bi şeyler yarım kalıyorsa bırakın öyle kalsın.
Çünkü mutlu ilişki tek defa da yaşanır.
2 parça halinde değil..
iki yıl önceki sevgilinin artık şiş kebap olduğu sorunsaldır.
%99 hayır, dönmez.
erkek/kadın fark etmeksizin yaklaşık 1-1.5 yaşlarındaki çocuğu ile beraber dönebilir. çocuğunuz demiyorum bak çocuğu. 2 sene sonra neden dönsün ki yoksa.

aldatma/aldatılma hariç ayrıldıktan sonra en fazla 1 ay sonra bu dönüş olmuyorsa sonrasında olmasın zaten. sonrasında olan yalandan olur. senden ayrılmasına sebep olan aradığı heyecanı yaşamış bakmış o hayal dünyasında yaşadığı gibi olmuyor son çare olarak sana geri dönüyor. kabullenmemeli hiçbir insan bunu.
bu tarz geri dönüş bekleme durumlarında; umut, eroin esrar kadar zararlıdır, bir kere başladın mı döngü yıllarca gider bir de bakmışsın, zaman geçmiş ve yaşlanmışsın...
Artık size eli bitirecek taşı bile dönmez o derecedir.
dönmesinde bir zahmet. üç gün küs kalmak iyi bir şey değilken 2 seneden bahsediyorsun.
dönüyorsa turu tam alamayabilir.
görsel
Sorunsalsa sorun cozelmeden dönmez sorunu cozersen elbet yumusar. E sonucta onunda bir kalbi var.
Degil 2 yıl, 12 yıl da gecse döner. döne, hem de öyle bir döner ki.. hic beklemedigin anda seni arar.. seni dun gece ruyamda gördüm der. Kötüydün,Nasilsin iyimisin ile devam eder. Ve tekrar kalindigi yerden devam eder veya sen öyle zannedersin. Ama eski tadi verir mi dersen.. vermez!!
döner. hatta üzerine nikah bile kıyılır.
o dönse bile sen ne yapacaksın asıl sorunsal budur. iyi ayar verdiğimi bilir cesaret edemez benceki hayırlısıda budur.
gelmesinin mümkün olması durumunda olmamasının daha iyi olacağı kesinlikle ilerleyen zamanlarda yaşanarak görülecek olan kimsedir.
dönmez biliyorum eşşek inadı vardı pislikte!

Dönmesin de zaten..!

Biz eskisi gibi olamayız artik..!
bu sosyal medya devrinde 2 yıl sonra dönen kişi ne seni aynı şekilde bulur ne de sen onu istediğin şekilde. senin dokunmadığın süre kadar ellerine dokunmuşlardır, sana bakmadığı kadar güzel başkalarına bakmıştır... açıkçası 2 yıl sonra dönenle markette sıraya bile girilmez heran hayatın hesabını sana kitleyebilir.
Dönmez.
1. ihtimal:
şimdiki sevgilisi onu terkedince gecici olarak döner sizde ona kanıp kabul edersiniz maximun 1 hafta konuşursunuz hersey iyi olacak sanırsınız sonra öbür sevgilisi ile barışınca kıçınıza tekmeyi vuruverir sizde göt gibi kalırsınız.

2.ihtimal
Yalnız kalmıştır, sığınacak yeri bile yoktur. Birden aklına siz gelmişsinizdir "ne yapıyorsun" diye mesaj atar ve olaylar gelişir. Ancak geçmişte olan şeyler hep aklınıza gelir ve eski sıcaklığı bulamazsınız ve sonuç yine ayrılırsınız.

3. ihtimal
Yaşı 25-30'a gelmiştir ve evlenecek enayi ve safi arar ve sizi bulmuştur. Her boku yedikten sonra bir siz kalmışsınızdır. Dikkat edin

Kısa ve öz eski sevgiliden yar olmaz yeni aşkşara yelken açın yeni insanları tanıyın.

Not: hepsi benim tecrübemdir.
dönse de önemi yoktur. sizi terk edip başkalarıyla gününü gün ettikten sonra onu kabul ederseniz sizin de midenizi s*keyim.
hiç bir sey eskisi gibi olmaz.
zaten aşkın ömrü 3 yıl diyor uzmanlar.
2 yılı bitmiş kalmış 1 sene için uğraşmaya değmez.
yeni bir sevgili yapmak daha mantıklı.
Dönerse de bişey farketmez giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.
beynimiz bazen hiç olmadık zamanda hiç olmadık anılarla kalbimizi titretiyor. böyle bir ana denk gelirse herkes her şeyi yapıyor. olmaz olmaz dememek lazım. ama bazen de görünen köy kılavuz istemiyor.