bugün

bülent arınç hazretlerinin yapmış olduğu inanılmaz tespit. sen git teröristbaşı ile masaya otur, teslim olan pkk'lıları şenliklerle karşıla, sınıra maahkeme kurdurup saniyesinde beraat ettir. sonra vay efendim 2 yıl adını anmasaydık dağılırdı de.

oldu olacak ölü taklidi yapalım da olaysız dağılsınlar amk.
Bu adam nasıl avukat oldu, nasıl bakan oldu diye ciddi ciddi düşündüğüm zattır kendisi.
acaba 2 yıl bülent arınç demesek oda ortadan kaybolur mu diye düşündüren söz.
Beni güldürürken düşündüren, nasrettin hoca vari bir açıklama. Terörle yıllarca müzakere edenlerden mantıklı bir açıklama beklemiyordum zaten. Demokratikleşme paketinin içeriğini merakla bekliyoruz efenim.
kadrolu zırlak bülent arınç beyanatı...

http://www.mansettv.com/h...seydik-cokerdi-49413.html

http://www.f5haber.com/nt...dagilirdi-haberi-4221466/

öncelkle;

(bkz: adam aynştayn beyler)

allahın gerizekalısına sırf tescilli bir türklük düşmanı katilin soyundan geliyor diye oy veren gödkıllarının cezası bunlar bize...

toplumun bir kısmının eğitim düzeyi evde beslediğim köpekten bile düşük kalanıysa soysuzluğunun ve işe yaramazlığının faili olarak ilan ettiği türklere düşmanlık için yaşıyor.

bu gibi dallamalar da bunun ekmeğini yiyor...
zaten aslında pkk dedğimiz şey de hayal ürünü mk.*
bunu duyan insanın, kırk gün ne dersen o olur mantığından yola çıksaydık şimdiye çoktaaan bitmişti, sen ne diyon hocu diyesi gelir.
Bir bülent arinc sozu oldugunu ogrendigimde cok sasirdim. Ciddi bir belgesel yapimcisi cikip arinc'in belgeselini cekse veya yaptigi aciklamalari derlese o kadar cok celiski cikacaktir ki aklimiz sasabilir.

Bir bakiyoruz kürt sorununa ve pkk'ye dair ılımlı aciklamar yapiyor. Sorunu cozmek istiyor. Pkk'nin kürt sorunundan bagimsiz ele alinamayacagini animsatan aciklamalar yapiyor. Bir de bakiyoruz ki, pkk'yi kizdiracak, her an ulan boyle seyler soylemeyin catisma cikabilir allah korusun dedirten seyler soyluyor.

Sayin arinc, kusura bakmayin. Ne kadar inkar etsek de pkk var ve ahanda bir yerlerde duruyor yasiyor ve devletimiz 30 yildir her yolu ve yontemi denemesine ragmen sonuca ulasamiyor. Yani gercek ve gorunen bu degil mi?

Gormezden gelseniz, adini anmasaniz ne fayda? Bir sekilde hatirlatiyor kendini pkk. Bu hatirlatmanin ölümlerle degil, diyalog ile olmasini isteriz. Bitecekse, dagilacaksa dagilsin. Umrumda degil. Ama insanlar ölmesin yeter ki.