bugün

HERKES AKILLI OLACAK.
görsel
futbolcular kalecilere bakıp penaltı atamadı amk.

tanım: kalecili maç.
ulan zaza.
burnunun yanındaki beni sikim. gelişinden belliydi lan.
pıtı pıtı yaklaşarak penaltı mı atılır?
italya neyse de içinde Buffon vardı aq.
italya büyük takımdır ama Löw de büyük antrenördür. Tahmin yürütmesi oldukça güç bir maç.

Şu açıdan; italyanın almanları kilitlemesi ve oynatmaması ihtimali almanların italyanları kilitlemesi ve oynatmaması ihtimalinden yüksektir.

Eğer meşhur italyan defansı bugün iyi çalışırsa almanların işini bitirirler diye düşünüyorum.

Ve herşeye rağmen ispanya'yı devirmiş bir takımı çok ciddiye gerektiğini söylemek lazım.

Panzerler yani türkiye'de öyle diyolar,biz almanya'da yaşayan insanlar olarak almanlara bizimkiler diyoruz.

Mario Götze yi oyatıran belki erken bir gol bulursa belki bişey yapabilir. Sonradan Götze yi çıkartıp iyi defansçı,musafi mesela, alırsa belki bişey yapar.

Eğer maç ilk yarım saat 0-0 devam ederse bendeki his italyanların maçı alacağı şeklindedir.

Kazanma şansını yüzde 49,5 almanya yüzde 50.5 italya olarak görüyorum.

Bi de italyanlar duygusal adamlardır,ilk 15 dakka da almanya gol bulursa bu durum değişir ve italya 6-7 tane yiyebilir.

Bence ilk yarım saat çok önemli. Sonrasında maç kendi dinamiğini bulur çünkü.
YRRK kafali mesut özil ikinci penaltisina kacirdi turnuvadaki.
italya turlar. Net.
satranç maçı gibi maçtır. iyi hamle yapan kazanır.
Uzatmalara giden mactir.
Bence penaltilara gidecek gibi duruyor.
Buffonun tarihe geçeceği maç olabilir.

Aklım iki penalti kurtarışi ile yari finale gidecek takimin italya olacagi mac diyor.
italya'nın 1-0 alacağı depmeli fitbol maçı.
futbol bu.
tabi ki de almanya kazanacak.
futbolun katilleri elendi gerçek bir ekol yarı finale çıktı. hak eden geç de olsa kazandı.
yenen şampiyon olur.
çoğu insan almanya kazanır diyor
ama unuttukları bir şey var.
dünya yüzündeki futbolun en büyük orospusu italya'dır.
Lan bu almanlara soğuk kanlı demiyor muydunuz. Bunnar paso dışarı atıyo amk.
Panzerler güçlü,italya ise tam bir turnuva takımı. Zorda olsa italya kazanacak.