bugün

Fazla romantiktir, aşırı ısrarcıdır.
kahramanlıkla kerizlık arasındaki ince çizgidedir.
psikopattir ya benim icin biri 2 saat beklese valla korkardim ondan.
Onu orda o kadar bekleten için boşuna uğraşan erkektir. Seven kız o kadar ıslanmasına kıyamaz.
zatüre olması pek mutemel aptal aşıktır. bir de kız bunu almazsa içeri o zaman en yakın devlet hastanesine gitsin.
Degeri hep bilinmeyen, bilinmeyecek erkektir.

2 saat yagmurda da beklenir. Bir omur bekleyenler var.

Sevin kahpeler o cocuklari!
Karın altında 2 saat beklediğimi bilirim, sonuç noldu sadece önümden geçti gitti.
sundurma varsa, problem yoktur. Gerçi iki saat bekle bekle nereye kadar dedirtir.
Evini bilmezsen zor iştir. Kesin yapmıştır birşey o yüzden bekliyordur, başka hiçbir sebebi olamaz.
Abazaligin geldigi ve gelecegi son noktadir. En krali 350 lirani yer be kardesim 2 saat yagmurda kiz mi beklenir bi silkinin kendinize gelin.
2 sene sonra terk edilecek erkektir.
bazı şeyler beklemekten vaz geçtiğinde gerçekleşir.
salaklıktır. bir am uğruna ne kıçlar donuyor.
Maldır, net.
kesin bilgi maldır.
gerçekten var mıdır diye sorulası erkektir.
Çok büyük hatalar yapmış erkektir.

Ama en azından özür dilemeyi biliyor. Ben düştüm.
Zavallı erkektir.
bide ben mi beklicem orospu çocuğunu onunla konuştuğuma şükretsin önce.
Ayrılık sebebidir. Ne demek bekletmek. hayır bugün yarın zatürre olursam beni kim kurtaracak. Ölümlerden dönemezsem aşk beni kurtaracak mı. Bu riski göze alamam. Dağ olsa delerdik ama günümüzde belediye ona da izin vermiyor yani.
2 saat beklemeye gerek yok 2 saat sonra gidersen beklememis olursun zannımca.

T:işsiz güçsüz zavallı aciz itin teki erkektir.
beklenilecek kızın kapısında beklerken saate bakmak akla gelmez.
Saati tam hatırlamıyorum ama uzun süre beklemiştim bursa'da bir iş yeri önünde.. o gün de son görüşüm olmuştu zaten..
Ağır düzeyde geri zekalı ve aynı zamanda eziktir. o kadar süre sevdiği insanı yağmurda bekleten Kız zaten pek de sevmiyordur açıkçası yani. Vicdan yoksunudur.
Seni o yağmurda o soğukta bekleten kız utansın.
Ama sende utan. O yağmurda bekleten kızı beklediğin için.

ikinize de değmez
amaaan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar