bugün

---------------------volkan-----------------------

g.gönül-----yobo---------------egemen------ziegler

--------------m.topuz------baroni-----------------

kuyt-----------------salih-------------------stoch

---------------------sow--------------------------

olsa kanırtacağımız maçtır.
Atmosfer ve oynanacak futbol anlayışı itibariyle Fenerbahçe'nin büyük sıkıntı yaşayacağı maç. ilk maçtaki net fırsatların direklere takılması ve kaçan penaltı bu akşamki maçtan sonra gündeme oturabilir. Benim bir futbolsever olarak şahsi fikrim, Fenerbahçe için bu akşamın iyi geçmeyeceği yönünde ama sonuçta futbolda mücadele edip oynayan kazanıyor. Seyredip göreceğiz.
(bkz: ) http://www.roadtoamsterdam.com
Newcastle'Dan ve ilk maçtan direklerin balıyla kurtulan benfica'nın bu kez sıçrayamayacağı rövanş! Allah'ın izniyle. skor tahminlerim 2-1 veya 1-1.
cenab-ı haktan can-ı gönülden benfica için dua ettiğim maç. haydi benfica, göster portekizin gücünü..
dualarla fenerin kazanmasını bekleyecegimiz maç .
beni selçuk şahin'den bile daha çok endişelendiren biri var. reto. yanılmayı umuyorum ama yumuşak oyun tarzıyla o bölge koridor olabilir.
fenerbahçeli olaraka kazanmasını istiyorum fenerin ama bazı galatasaraylılar gibi galatasaraya maçlarında desteklememezlik yapmadım.
star tv den canlı olarak izlenebilecek karşılaşma.
hadi fener, vurduğun gol olsun. kabart göğsümüzü.

fenerbahçe tarihinin en önemli maçıdır.
kötü oynama lüksüne sahip tek bir adamımız bile olamaz. dolayısıyla her futbolcu mutlaka iyi performans göstermeli.
tam hatırlamıyorum ama rüyamda 0-0 ya da 1-1 berabere bittiğini gördüğüm maç. inşallah doğru çıkar.

orta sahanın güven vermediği maç olacaktır ayrıca.
başlamasına 10 saat 10 dk kalan futbol karşılaşmasından öte bir direniş mücadelesidir.
bazı tohumu sıkıntılılar tarafından benfica ya dualar edilen maç.

atılarımız konuyu şöyle özetliyorlar;

"itin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı"

üzerine söz söylemeye gerek olamdığı aşikar sanırım.
fenerbahçe'nin ne yapıp edip en az 1 gol atması gereken maç. fakat aykut kocaman'ın 2-0 geriye düşene kadar golü düşüneceğini hiç sanmıyorum. bu durumda fenere lazım olan şey şansdır.
türk taraftarların akın akın portekiz'e gittiği konuşuluyor. umarım kötü muamele görmezler.
ciddi ciddi salih'in oynamayacağı konuşuluyor, aykut kocaman'ın bir bildiği vardır mutlaka ama kaleye nasıl gideceğimizi ben kestiremiyorum.
fenerbahçe'nin öyle ya da böyle, zorlanarak, gol yiyerek hatta yenilerekte olsa bi şekilde final biletini alacağı maçtır. bu konu da şüphe yok. sadece saçma teorilere kulak asmamak gerekiyor.

- defans zaten duvar gibi; egemen korkmaz, joseph yobo.
- bekler istikrarlı; gökhan gönül, reto ziegler.
- orta saha ise her ne kadar küçümsense de sorumluluğunun farkında: selçuk şahin, salih uçan.
- kanatlar savaşçı: caner erkin, dirk kuyt.
- takımın beyni hatasını telafi etmek için sahada olacak: cristian baroni.
forvete zaten laf yok: moussa sow.
http://spor.mynet.com/hab...ce-taraftarindan-ol/62406

12 numaranın hazırladığı görselin fena motive ettiği maç.
nasıl bir rüya organizasyonudur bilmiyorum ama, fenerli 2 arkadaşım rüyasında 2-1 yenildiklerini ama turu geçtiklerini söylediler. az evvel radyo spor'a biri bağlandı "rüyamda 2-1 yenildik ama turu geçtik" dedi. yok artık dedim.

ne etsek maç skoru falan mı oynasak.
çoğu yazarın iki bira bir çerez ile evde izleyeceği mücadele.
dualarla çığlıklarla izlenecek maçtır. 13 yıldır böyle bir heyecan yaşamamıştı Türk futbolu. inşallah amsterdam vizesi ile dönecektir Fenerbahçe.
Fenerbahçemin kazanarak turla döneceği maç.

Rüyasında Fenerbahçe maçı görenlerden biri de benim bu gece ve skor: Fenerbahçe: 0 Sanica Boru Elazığspor: 4! Ne alaka anlamadım amk gece boyu Elazığspor'a yenildik de yenildik harbi bak yalanım varsa bilica siksin.

Tur gelecektir. Herkes takımının uçmasını, top oynatmamasını ister ama biraz gerçekçi olmak lazım bu maçlarda. Selçuk şahin çok gereksiz topuz oynamalı filan diyenler var ama hava toplarının çok belirgin olacağını düşünüyorum. Onun için Selçuk'un olması iyi tabi gönül topal'ı isterdi. Caner'de aynı şekilde Webo'nun olmaması avantaj bile olabilir. Stoch'un oynamasını bende isterim ama çok kırılgan. Bu maç dişe diş geçecek belli.
ileride torunlarımıza anlatacağımız maç.
2-2 bitecek maçtır. dağılabilirsiniz.