bugün

Büyük ihtimal ılıktır. Kimse kusura bakmasın.
Gebeş kaplumbağa değildir. Kıllı fodullar en erkek o zaman.
ılıkmış kimine göre. belki iştahsız olabilirdi ama insan klasmanında değerlendirince normal kalıyor 2.

2,5 lahmacun yiyen erkek olarak böyle düşünüyorum.
Açıkçası ben değilimdir kesinlikle şüphesiz. Üç lahmacun yemeden sofradan kalkmam diyebilirim.. kimi yuzırların dediği gibi bunun ılıklıkla alakası yoktur..
3 çok zorluyor. nefes alamıyom. 2 kafi bana.
benimdir o, 3. şişiriyor net
ben iki bol malzemosla doyuyorum anca.
babam bir trakya iline tayin olduğunda, ilk gün taşınma falan filan, evde yemek olmayacağından, beni bekleyen akıbet de muhtemelen kızarmış bütün tavuk ve babamın direktiflerinden oluşan bir menü olduğundan; sessizce evden süzüldüm ve 1.5 iskender, kola, tatlı vesaire ile karnımı doyurdum.. ama güzel yedim..

eve geldim, bizimkiler üstünü değiştiriyor, annem aceleden bir kuaföre gidip fön çektirmiş..

babam:
- git bi ceket, gömlek falan giy.. (yaz günü)..
- hayırdır?
- vali bey akşam yemeğe bekliyor.. bilmem nerede çalışmıştık, duymuş geldiğimi.. eski arkadaşım..
- hadi yaaa.. (yarı ağlamaklı)..

gittik.. karısı da elazığlı mı, ne... yemezsen "allah aşkına".. "gençsin sen, yakarsın".. "aaa, vallahi kendi ellerimle hazırladım".. eşliğinde ikişer üçer dolduruyor.. sade kendi de değil, evde bir de servis yapan hanım var.. çift koldan girişiyorlar.

ben yemeye yiyorum ama, halim vaziyetim harap.. çorba gidiyor, et yemeği geliyor, o gidiyor pilav geliyor. pilav gelirken yanında püreyi de getiriyor.. küçük dolmalar geliyor, zeytinyağlı fasulye geliyor..

ben bir ara izin isteyip banyoya gittim.. gömleği falan çıkardım, zira deli gibi terliyorum ve az önce yediğim yemekler içeride birleşip bütün ve canlı bir çocuğa dönüşmüşler ve yavrumu doğurmak üzereyim, tekmeliyor da namussuz; gibi bir haldeyim.. tabii tuvalette (ayna önündeyim, elime yüzüme su vuruyorum) geçirilecek süre de kısıtlı, renk vermeden giyinip geri döndüm..

baktım, çay gelmiş.. yine "allah aşkına".. limon falan sıkıyorum, bir umut, belki yiyeceklerin az bir kısmını kayganlaştırır da, şuracıkta ölmem, gibisinden..

kahveden sonra babam arabayı çalıştırdı, tam oturmak için hamle yaptım.. yemedi..

dedim, ben yürüyeceğim (şehri bilmiyorum)..
ne oldu diye sordular.. dedim ben böyle böyle, zaten full'düm eve geldiğimde.. neyse, arabayı münasip bir yere park edip benimle eve yürüdüler..

diyeceğim: mide esnek bir organdır, belli sebeplerle küçültmüşseniz, bir lahmacun da fazla gelebilir.. ama bu, zorlama anında 20 lahmacunluk bir kapasiteye ulaşmayacağı anlamına gelmiyor..
Erkek değil erkeğimsidir. Bacımdır.