bugün

günümüz türkiye'sinde malum gidişata karşılık ivedi olarak başlaması gereken savaştır. mantık ve sevgi çerçevesinde aynı zamanda kan dökülmeden olmalıdır.

daha 10 yıl önce acıları birazcık dinsin diye canımızdan can vermeye hazır olduğum depremzedeleri tekmeyle tokatla kapı önüne koymaya başladık.

polisimiz sokak ortasında kalbinden bıçaklandı. babası bas bas bağırıyor vatan sağ olsun diye. bir oğlum daha olsa onu da verirdim diyor ama oğlum yok torunum var. onu vereceğim diyor.

ilk şehidimizin şehit edildiği günde eruh'ta dağdan pkk kıyafetli teröristler uygun adım alana iniyor.

kürt açılımı adı altında pkk açılımı yapılıyor.

kürt vatandaşlarımızın başımın üstünde yeri var. haklarına da saygım var. ama kürtlerin hakkını terör örgütü yandaşları ve onlarım meclisteki uzantıları arıyor. benim hakkımı bir terörist arasa ben yerin dibine girerim. dtp asla ve asla pkk bir terör örgütüdür demeden muhatap alınmamalıdır ve alınamazda..

emekli paşalar, bilim adamları işleme ihtimali olan suçlardan dolayı binlerce sayfalık iddianamelerle yargılanıp yüzlerce yıl hapisleri istenirken neredeyse apoyu bağrımıza basacağız. onbinlerce şehidimizin katilini neredeyse atatürk'ün kurduğu meclise sokacağız.
henüz başlamamış savaştır.
artık bir an önce başlaması gereken silahla topla tüfekle değil
halk iradesi sonucu zaferle sonuçlanması gereken milli unsurlarla gayrimilli
unsurların karşı karşıya geleceği savaş.
işgalin günün birinde yüzde yüz, kapalı ya da açık olacağına rağmen, olma olasılığı düşük olan savaştır.

türkiye hep böyle olmayacak, hadi dostum güllük gülistanlık diyelim senin hatırın için bu haline.
ama bu günler geçecek
önüne hep sandık gelmeyecek silahta, postalda gelecek günün birinde.
amerikan uçakları, nato askerleri de gelecek.
egede sokağa çıkamayacak, savaşı görecek.
o zaman tek sorunun kürtler, başörtülüler, kemalistler, kafatascılar,... cart curta olmayacak.
kim sadece vatan toprağı için olacak la meydanda?

herkes kendini bi parça yapıyo, bölüyo bi şeyleri sonra şişirip ortaya atıyor.
iktidarda istiyor herkes.
herkesin taptığı bırakmayacağı bi amacıda var.

la bunlar nasıl birleşcek ikinci kurtuluş savaşı için
la bırakın da kemal kılıçdaroğlu chp'yi herkesin masası yapsın, istemeyin şu adamdan iktidar, biliyoruz karizması yok ama bırakın çalışsın la şu vatan için
bırakın herkesin otağı olsun la bu topluluk, parti.
bırakın bi kıvılcım yansın
yarınlar için belki ateşe döner.
yobaz pkk liboş ittifağına karşı başlamış olan savaş. bekleyin amk. hepinizin ananızı sikeceğiz.
ypg yi şirinler örgütü ilan eden chp safsatası.
muhtemelen olacak bu savaş evet, pkk ve chp , halk tarafından ülkeden def edilecek.
en başta şehitlere kelle diyen orospu çocukları sikilecektir.