bugün

sevgililerdir başka açıklaması yok. sarılarak izliyolardır. yahu erkeksin git ocakbaşına koy rakını bardağına ye etini mezeni ya da git maçına söv bağır. erkeksiniz ulan siz.
ibneliğe giriş 1.
(bkz: brokeback dağı) bu filme gitmişlerdir.
En son üç erkek gitmiştik
(bkz: threesome)
(bkz: 3 film birden)
Niye lan? Sene geçen sene. Superman vs Batman filmi vizyonda. Öğlen bir arkadaşı aradım akşam alayım mı 2 tane bilet Batman in süper çocuğu dövüşünü izleyelim dedim. Tamam dedi. Gittik. Daha önce de yine 2 erkek gittiğim filmlerin listesi şu şekilde.

Yahşi batı
Arog
Benjamin button
Hobbit 1

Bu filmlerin tamamına 2 erkek gittim. 5 filmde 4 farklı erkek. ibne miyim lan ben şimdi.

Düzeltiyorum bir de kurtlar vadisi Irak var 2 erkek gittiğim. 6 film 5 farklı erkek.
homofobik insan beyanı.
3 erkek gitmiştik. Dibimizi dövmedik.
iş bu manaya geldiyse " film bahane" Yani sinema artık hovardalık yapılacak mekan olmuş, film izlenecek yer değil.
aksiyon filmlerini izlemek için güzel olur. çıkışta film hakkında konuşursun. güzeldir.
fantastik bi filme gidersin. film çıkışı bi iskender hemen ardından da bi künefe gömersin, on numara gün olur.
sevgili koltuğu rezerve etmemiştir umarım.

ipneliktir.
görsel
Pes oynayanlar bu durumda tren yapmis olma durumundalardir.
sinemayı sadece cinsellik aracı olarak gören beyinler için ibnelik olarak yorumlansa da, sadece film izlemek için gidilmesi gayet normaldir. Çok defa gittim hiçbir ibneliğini görmedim şahsen.
Gittikleri filmin komedi veya aksiyon türünde olmasını umduğum durumdur.
2 erkegin sinemaya gittiginde escinsel hisler icinde oldugunu dusunuyorsan, gizli escinsel olabilirsin.
en arka koltuğa veya varsa locaya oturuyorlarsa durum kötüdür. genelde akepeli erkeklerde çok görülen durumdur.
Vurduruyor olabilme ihtimallerini de unutmayalım lütfen.
ben amcamınoğluyla giderim arada sinemaya ama hiç vurdurmuyoruz birbirimize demek siz öyle yapıyorsunuz ondan böyle iddialı cümleler sarf ediyorsunuz gençler. yapmayın etmeyin gençliğinize yazık.
iki erkeğin birlikte sinemaya gitmesi ibnelikse, oniki erkeğin halı sahada tepişip, sonra da birlikte duş almalarına ne demeli?!...
Milletin garip bakiskarina marus kalmaktir.
Gayet normal olandir.

Ama ben gitmem.
Bu ibneler otobüste de yan yana oturuyordur.

Homofobik hareketler bunlar.
erkek erkeğe maç izlemekten bir farkı yok. rahat olun.