bugün

legia varşova'yı sonuna kadar desteklediğim maç. bu trabzonluları sevemedim bir türlü zaten. ağlaya ağlaya alamadılar ya la kupayı. ahahahayt.
trabzonspor'un metalist kharkiv maçından sonra 3 puan almak için çıktığı bir başka uefa avrupa ligi maçı.

kadronun nasıl şekilleneceği konusunda bilgimizin olmaması sebebi ile oyun hakkında tahmin yapmak da zor ancak genel olarak beraberliklerin şu sıralar peşini bırakmadığı trabzonspor için bir beraberlik de yine söz konusu olabilir.

oyna, dik oyna!

peşin peşin yazayım, dün gece galatasaray'ın maçını bu gece de beşiktaş ve trabzonspor'un maçlarını ağzında salyalarla takip eden takımın ''bir kısım'' taraftarlarının mamasını kapıya koydum, önlerinden yesinler şikeci şeref yoksunları.

bugün akşam 20:00, smart spor.
alt oynayanların parayı götüreceği maçtır.
kendi ülkesinin takımını desteklemekten aciz şikeciler için akşam yemekte şalvar baluği var...
trabzonspor" un yenilmekte olduğu maç.
vahid halilodzic'in tribüne gönderildiği maç.
Maç nasıl biter bilmiyorum ancak görünen o ki legia işi götürecek gibi.

Yalnız ülke puanı mevzusunu kimse açmasın ağa. 1 galibiyet aldı diye bu takımın kaptanı "cl'ye bizim sayemizde gidiyorlar" diyor lan. Senin aldığın ya da alacağın puan daha anca 2 sene sonrasına ekleniyor. Ve bu abi kalkıp gs, bjk bizim sayemizde şu an cl'de diyor. Daha kötüsü taraftarı twitterda orda burda aynı yaygarayı koparıyor. Kafaya gel kafaya.

Gs uefa kupası aldı, 2 defa cl'de çeyrek final oynadı. Fb 1 cl çeyrek final, 1 uefa yarı final geçirdi. Bjk ise iyi kötü bir uefa çeyrek finali gördü.

Sen videotonlara, anorthosislere elenirken biri çıkıp dedi mi sen benim puanlarımla burdasın diye?

Yok ağa eksik kalsın senin ülke puanların. Yanarım da yanarım karabük o son penaltıyı atıp st etienne'yi eleyecekti. Ordan gelseydi o puanlar keşke.

Ts yenilirse yönetim debelenir, halilodzic'in kredisi tükenir.
Legia 10 kişi kaldı, üstüne hakem 8 dk uzatma verdi. Değil 8, 80 dakika daha oynansa ts zor atardı belki.

1-0 legia'nın gaibiyetiyle bitmiştir.
malesef sonuç trabzonspor aleyhine olmuştur. üstelik trabzon kendi sahasında ve kendi taraftarı önünde maça çıkmıştır. üzmüştür.
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27317461.asp
Trabzonspor - Legia Varşova maç analizidir

Trabzonspor'un dün aldığı muhteşem mağlubiyet hakkında basında gerekli ihtimamın gösterilmemesi üzerine bu analizi yapma gereği hissettim.

Trabzon'da yaşayıp -yakında RTE Stadı olmadan önce- Avni Aker'e gidemeyen, D Smart'ı olup maçı dijital platformda takip edemeyenler için Ankara'dan bir hizmet olsun diye bu analizi yapıyorum. Bimden aldığım ince, ucuz ama lezzetli çekirdeğimi yerken takımın pahalı geleceği hakkında çok düşündüm. Anamın kavurup yolladığı fındıklarla maçı Avni Aker'de seyrediyormuşçasına ara ara hakeme ve futbolculara küfür etmişliğim de olmadı değil.

Takım iyi arkadaşlar, rahat olun ama çevresi kötü. Şaka bir yana dün takımdaki oyuncu kalitesi beni her zamankinden daha çok umutlandırdı. Oyuncuların topa profesyonelce basması, genel itibarıyla sorunsuz paslaşmalar ve hucumda kaleyi hedefleyen girişimler oldukça başarılı. Kaliteli bir takım görüntüsü var.

Maçın ikinci yarısı çok heyecanlı ataklarla geçti. Direkten dönen, direği utanmadan yalayan, saç baş yolduran şanssızlıklar sonucu bu mağlubiyet seyreden herkesi eminim ki çok fazla üzmemiştir. Zaten seyircilerin maç sonunda takımını alkışlarla uğurlaması birçok hovarda istanbul takımını da kıskandıracak kadar olgun bir hareketti.

Özetlersek takımın mayası iyi, biraz sabırla çok daha iyi olacak. Şimdi kurbanlarınızı gönül rahatlığıyla kesebilirsiniz. Unutmadan Kurban Derilerinizi Yeni Numune Hastanesinin karşısındaki kırmızı boyalı evin bahçesine bırakın.

Hayırlı Bayramlar