bugün

ortamda bulunmaması gereken adamdır.
masrafsızdır fakat bir o kadar da tehlikelidir.
bulunacak ki eziklenip ortamda liderlik konumuna yükselinecek! unutmayın bunları.
(bkz: adam)?
asıl olan içilen miktar değildir. boş mideye sıcak iki kutuyu aralıksız dikin sonra ne oluyor beraber bakalım.

(bkz: efkar)
en sevdigim ortam arkadasidir cünkü fazla aldigi 2 bira bana kaliyor.
(bkz: ben) ama koy 70 lik rakıyı bana mısın demem, gel görki bira anlamadığım bir sarhoşluk etkisi yapıyor.
her adam viski, vodka, rakı vs. içtikten sonraki 2 birayla sarhoş olabilir, dolayısıyla alkolik adamdır. karıştırmayın ama şu alkolleri, kusmak hoş değil.
sorunlu evliyse, sevgiliden ayrıldıysa ,ailesiyle sorunları varsa müsaittir bu duruma ve hiçbir derdi olmamasına yakınıyosa şarhoş olur.
yanındaki kıza açılmak isteyen ve eğer gelişmeler olumsuz ilerler ise durumu toparlamak adına sarhoş taklidi yapan biri de olabilir.
Bundan 14-15 sene önce liseye yeni başlamış sigaraya ortaklaşa giren tipler olarak ergenliğe de adım atmak üzereyken hayattan keyif alan adamdı.

Acı ama belki o zaman daha adamdım, adamdık. Hayat insanın ruhunu orospu hayattan aldığı zevk-i de zamanla piç ediyor.
Masrafı az olan erkektir,sarhoş olmak için dünyaları ödemek zorunda kalmaz.
Ulan hiç anlamiyorum. Millet parasıyla rezil oluyor.
Ayık gezmiyordur belki nerden bileceksin. 2 birayla sarhoş olduğunu mu zannediyorsun?
1 yudum çekince tuvalate çükünü tuta tuta koşan insan tipi.
--spoiler--
bunu ben istremedn mwlike çık üxgünüö beni afedvbilr misn?
--spoiler--