bugün

olabiletesi yüksek gerçektir.

risk budur.

edit: çüş rekora gel.
büdüt: 76 eksi oy. yuh amk.
son edit: eksi sayısı 100ü geçti.
faşistliktir. zorla güzellik olmaz diye bir şey var. isteyen entry'sini girer, isteyen girmez. uğruna milleti eksilediğin 3-4 yazar bile bunu istemez, amma ve lakin sen kendi dandik aklınla iş yapmaya çok meraklısın değil mi?

edit: eksileyin canlar eksileyin. entry'de giremiyonuz anca eksilersiniz zaten.
edit 2: moderasyona da şikayet etmezsem nikaragua'lılar fofeynklesin beni.
edit 3: üslup.
hiç s*kimde olmayan eylemdir ve hiç s*kimde olmayacak eksilenmedir. sen eksileyeceksin diye ben yazamayacağım baskı ile senden taraf olacağım yani öylemi? has siktir lan siz kimsiniz? sabaha kadar entari gireceğim lan inadıma.
"la ibişler adam akıllı ciddi entry girince iki tane oy vermiyorsunuz anuna goyim" olayıdır.
zorbalıktır. bizden olmayanı dışlama ötekileştirme tekniğidir. eylem falan yapmayın kuzucuklarım siz dönün bi aynaya bakın.
1 şubatta entry girmeyenlerin eksi yağmuruna tutulması.**
eğlencelidir.

ama ben daha fazla eksi beklerdim. anlaşın iyi eksileyin beni.
(bkz: yagdır mevlam su)

edit: ohh t.şşaklarım serinledi.
kurşun gibi yağar. ama bilmezler ki o kurşanları kendilerine sıkarlar.
eylemin ciddiyetsizliğini gösterir, başka da bi'şey değil. hem tam da bugünler için sakladığım kucak dolusu çemkirme editlerim var olm benim, ona göre.

çemkirme editi: "off nasıl eksi oylanırım ben yhaa"
hadi bakalım.
(bkz: merak)
kartopu oynamaya benzemektedir. al sana eksi ! haha.
1 şubat günü entry giren yazarları da çok üzecek eylemdir.
hepimiz odamıza girip yastığa kapanacağız, bunlar neden bizi eksiledi diye salya sümük ağlayacağız.

çok ta sikimdeydi afedersiniz.

edit: ha unuttum söylemeyi. şu an karmam 100 küsür. eksiye indirmezseniz adam değilsiniz.*
(bkz: görürsün sen) al sana
eylemin samimiyetsizliğini gösterir.
eksilenmek sorun değilde eksilenmenin eylem durumundan mı yoksa birilerini hoşuna gitmemiş diyemi eksilendiğini bilmemek kötü.

hepinizin verdim artınızı. *
(bkz: tamam sözümü geri aldım)
(bkz: sizde eksiyi geri alın arkadaşlar)****
çok pistir.