bugün

sekizinci nesil yazar.
ağlıyor ağlıyor ağlıyor babam.
akp sevdalısı, muhaliflere küfür etmekle görevli şahıs. böyle eli şeysinde ergenler forumda ne gezer, moderasyon uyur mu anlamak mümkün değil.
kaşlarını alan, kaşlarını alan erkekleri eleştirdiğim ve onları ılık bulduğum için de bana kızan bir yazar,

bakma kaş aldığıma kafanı kesicek cesaretim var dedi bana,
ırkçı, troll, fenerli, ahmak.
(bkz: guns n roses)
zalım rüzgarları estiren nick.

hayydarindaaariindariindarinanaaay...
nikahsız ilişki sonucu doğduğunu şurada kanıtlamış.

--spoiler--
osmanlı sultanından bahsediyorsan o.çocuğu senin babandır.yahudilerin destekçisi yüzyıllarca yahudileri hor gören avrupadır.yahudileri var eden yahudi lobilerinin tarihte çok güçlü olduğu ingiltere,rusya,amerikadır.bunun yanında kendi ırklarının dışında evlilik yapmayıp okumaları kültürel yönden güçlü olmalarını sağladı.ticarette diğer bir etken.ticaret yapıp zenginleştiler.yahudi pijlerinin kısa özeti budur.
(#33024949)
--spoiler--

şimdi böyle seviyesiz birisi hem de sekizinci nesil. nasıl oluyor da buralarda barınıyor insan hayret ediyor gerçekten.
(bkz: #33425195)

entrysini bir süre ingilizce zannettiğim yazardır. evet.
Bazı anguslar tarafından kelime bilgisi yetersizliği meslek lisesi mezunu olmasına bağlanan yazar.
Kendisini bilmem, ne yazmış, nasıl yazmış, takip etmediğimden bilmem,

Bildiğim şey ise benim de bir meslek liseli olduğum, üstelik de meslek lisesinin en kıytırık bölümü olan metal işleri bölümünden mezun olduğumdur.
Mesele hangi okul yada bölüm mezunu olunduğuyla ilgili değil, kendini geliştirme ile ilgilidir.

Bunun yanında başka meseleler de vardır elbette, hemen hemen her türlü oluşumun kullandığı sabit kelimeler vardır, antin kuntin, günlük hayatta pek kullanılmayan kelimeleri kullanırlar, konjonktür, argüman gibi pek çok kişinin duyduğu anda dumura uğradığı, anlamayıp anlamış gibi yaparak başını aşağı yukarı sallayarak onaylamasına sebep olan kelimeler,
Kimileri için bu kelimeler ne kadar çok bildiğinin göstergesi,
Kimilerine göre ise sadece karşıdakini etkilemek için kullanılan artistik kelimeler,
Bu bağlamda kime göre, neye göre kelime dağarcığı zayıftır, bunun meslek liseli olması ile ilgisi nedir,
Hangi okulda okuduğunu aşağılama aracı olarak kullanmak aşağılık bir eylem değil midir?

Ekleme: evet refere ettim.
http://www.uludagsozluk.com/e/33429919/

buna küfür etsen çaylak yaparlar bir de.

hiç mi utanmıyorsunuz ya.
sözlüğün entel olmaya çalışan danteli. kuru cahil.
Güzel bir * şarkısıdır.
Yarası olan yazardır. Ya benimsin ya kara toprağın dedirtir.
Bazı entry'lerini okudum. Ülkücü izlenimi verdi de bu nasıl entry kardeş? Hiç olmuş mu? Sen nasıl milliyetçisin?
Foşizmde son nokta.
(#33526952)
Kürt düşmanı ırkçı yazar.

Not. Kendisi de itiraf ediyor, benim görüşüm değil.