rüzgarda yan yatar. o boya 85 idealdir.
sprinterlikten climber olma yolunda karar alan profesyonel bir bisikletçi olabilir efendim.
kilo alma kaygısından önce doktora gidip gorunmelisin dostum. 5 ayda 18 kg vermek normal bir durum değil, ciddi bir hastalığın habercisi olabilir. ondan sonra kilo alırsın.
Zayif profil.

Kardeşim cebine uç beş çakıl taşı koy önümuz sonbahar , rüzgarlar uçurur. Gerçi yönü ayarlayabilirsen avantaj olabilir.
(bkz: çıbık kıraker).
Soyulmuş çar gibi dolanıyorsun lan ortada. Sen hayvan olsan yavru ceylan olurdun, aslan sana kıyamaz avlamazdı kafan rahat olurdu kanka. Sen açlığa terkedilen yavru sincapsın.
Zayıf profil.

Kardeşim pazartesi bizim fitness salonuna gel dambıl olarak başla. Seni kaldiralim.
Gayri ihtiyari niye yuvarlak hesap 60 değil de 61 diye düşündüğüm boy - kilo oranı.
Genetik önemli bir faktör. Ayrıca sindirim hızı. Bir de vücudun oturması.
6 sene 65 (+- 2) kiloda gezdim bir yılda 82 kiloya çıktım. Zira yirmi yaşını geçmiştim. O ara kilo alınmadıysa yukarıdaki durumlar geçerli.
Ayrıca Sigara yenilen yemeği kolay sıçırtır o yüzden belli zaman sonra içilmesi gerekir.
Zayif profil.

Kardeşim 10 cm daha uzayip duvara sabitlenen barfiks barı olarak çalışabilirsin, uyarsa ara.
Aşırı zayıf olmaktır. Kilo almak lazım..
biraz daha boy atarsa tt arena'ya kale direği olarak ayarlayabileceğim bir şahsın ölçüler.
Boyun son iki hanesiyle kilo arasında +5 -5 fark olmalı.
Yani -30 baya fazla bir fark.
saydam olma durumu.
1.50 boyunda bir Türk kızı bu indekse sahip olsa 20 kilo oluyor lan.
iskelet , kemik torbası gibi tanımlanacak aşırı zayıflık durumu.
bagimliliktan olabilir.. masturbasyon, bilgisayar, sigara vsgibi bagimliliklar. bunlari yapicam diye yemek yemeyi unutmak gibi işler. acıktıktan 3-4 saat sonra yemek gbi erteleyici işler sonucu oluşan boykilo orani
190 mm iseniz biraz kilo vermenizi gerektiren durum. çok şişman durursunuz.