bugün

Bir gün geleceklerini biliyordum. ama bugün için hazır değildim.
görsel

yine de hoşgeldiniz. biz dostuz.

şunun bir uzay gemisi olmadığına kimse beni inandıramaz.
görsel
emekliliğe geldikleri aşikardır. istanbul ankara izmir falan değil bursaya geldiklerine göre sessiz sakin ve muhtemelen kendileri gibi yeşil renklerin ağırlıklı olduğu şehre gelmişler.

tengir emmi sen al onnarı karacabeye falan götür sanayiye sokma direkt. adamlar gelir gelmez felekleri şaşmasın sanayi esnafını görüp..
tengir ihracat işini ilerletmiş desene.
çabuk işinizi gücünüzü bırakın şuna bakın.
görsel
bir elamet geldi vuuuuuuuuuu.
(bkz: gül böreği)
AAAAAA TENGiR BUDUN HiÇ HABER VERMiYON YA ÇAYLAR KAHVELER BENDEN SEN PiNTiSiNDiR MAHCUP EDERSiN ŞiMDi bURSALILARI.
Farah yurdözüne at bu fotoyu kadın uzayllarla görüşmüş.
Bir kutu kestane şekeri verin hatıra.
umarım bursa cocuğuyuz her yerde S..... diyen kişilere denk gelmezler dünyamızı yanlış tanıtmış oluruz.
(bkz: Herkes kalbinin ekmeğini yer)
beni de alsınlar turist nietzschenintorunu uzay yolunda filmi çekmek istiyorum. instagramdan canlı yayın yaparım. dünyanın derdinden kurtulmak güzel olurdu.
Metrodayken fark ettim ben de. Buraya ne zaman atılacak diye düşünüyordum.
Herkes ama herkes bu manzarayı paylaşıyor.
Sıkıldım.
(bkz: galaktik tayfa)
ipini koparan geliyor.
akp devrinde olmuştur . akp devrinde uzaydan bile mülteci
gelebilir .
hatırladığım kadarıyla bunların adı mountain wave-dağ bulutu. dağların üstünde biriken türbülans veya nem gibi bir nedenle oluşuyorlar, dün uçan uçaklar iyi sallanmış olabilir. hemen mehdi zuhur etmiş gibi davranmamakta faide görüyorum.
cantık üzerinde bilimsel araştırma yapmak üzere geldiler.
cantık satan dükkanlar aman dikkat edin.
tipini beğenmediğiniz biri olursa 153 ü arayın.
https://www.bursadabugun....u-ndan-yorum-1580215.html

Bursa'daki bulut için Nihat Hatipoğlu'ndan yorum!

Bursa'da dün sabah ortaya çıkan UFO görünümlü bulutu gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Güneşin doğduğu anlarda Uludağ'ın üzerinde beliren UFO görünümlü bulutu gören vatandaşlar bu farklı ana tanıklık etmenin heyecanını yaşadı.

Bazı vatandaşlar ise o anları fotoğraf ve video çekerek ölümsüzleştirdi. ilgi çeken görüntülerin ardından bir açıklama Nihat Hatipoğlu'ndan geldi.

işte Nihat Hatipoğlu'nun paylaşımı;

"Gök yarılıp da yağ gibi erimiş Kırmızı bir güle döndüğü zaman (Rahman, 37) Görüntü kıyamet öncesi olacak olan görüntüye ne kadar benziyor!"
Uzaylılar Bursa iskender için gelmiştir diyenler kesin Bursalı başka bir açıklaması olamaz...
çorum un yolunu şaşırmışlar !...