bugün

(bkz: başlık mafyası)
tahminimce bol gollü geçecek maçtır. skor tahmini olarak 3-4 beşiktaş.
beşiktaş'ımın koyacağı maç. koymazsa sözlüğü bırakıyorum hatırlatın.
beşiktaş'ın kara talihini yenip ibb'yi mağlup edeceği maçtır. gollü bir maç olacağını tahmin ediyorum.
Bol gollü bir karşılaşma olacağı beklenir.
beşiktaş'ımın, belediyeye koyacağı maç. fena geliyoruz.
gökhan süzen'siz ibb'nin rahat kazanacağı karşılaşma.
Beşiktaş' ın kaldığı yerden devam edeceği maç.

Koşarak ve ter akıtarak sonuna kadar mücadele ederek kazanacağız.

Sakatlar olsa da.
beşiktaş "yenerse" lider olacaktır.
beşiktaş'ın kazanarak liderliğe yükselmesi muhtemel maç.
Tahminimce Berabere bitecek olan maçtır.
beşiktaş'ın iki stresi bir arada yaşayacağı maç. hem ibb, hem liderlik.

avantajımız taraftar. haydi beşiktaş liderlik aşkına!!
Eskiden olsa liderlik şansı doğunca beşiktaşın bu şansı muhakkak bu şansı tepeceği lakin Samet Aybaba ile takım olan Beşiktaşın alıp lider olacağı önemli maç.
beşiktaş'ın kazandığı takdirde liderliğe yükseleceği maç. ayrıca beşiktaş'ımızı desteklemek için edirne'den şeref bey stadına akın ediyoruz. yeni açıktan mücadeleyi takip edeceğiz.
merakla beklenen maç.

beşiktaş için anlamı büyük. hem belediye belalısını kırmak hem bıraktığı yerden başlamk için çök önemli maç.
Beşiktaşımın liderliği kapıp, uzun sürede bırakmayacağı, sürenin, başlangıç, maçı. Haydi Hayırlısı. Bismillah.
2 puanımızın calınmasına ragmen kazanıorsak lıderlıge oturacagımız hafta!
Beşiktaş'ın liderliği alıp bir daha arkasına bakmadan şampiyonluğa gideceği yoldaki ilk maçtır.
Allah'ın yar ve yardımcılığı ile inşallah kazanacağımız maç olacaktır. yüce Allahtan dileğimiz arzumuz duamız budur.

sağlam dua oldu inşallah maç bizim.
beşiktaş'ın liderlik parolasıyla çıkıp haftayı 5. sırada kapatacağı maç. banko ibb, iddia bile oynadım.
zevkli gollü olur.
Fernandes'in ikinci yarıda dahil olacağı maç.
Beşiktaş taraftarı önünde kazanacaktır.
inönü stadı' na veda edilmeden önce ki yarının ilk maçıdır.
beşiktaşın büyük bir ihtimalle yenileceğini düşündüğüm maçtır. Hep böyle olmuyor mu, takım için tam liderlik şansı doğuyor; yensen lidersin. Ama mallar topluluğu ne yapıyor; ya yeniliyor, ya da berabere kalıyor.
Dün Galatasaray yenseydi Bjk bugün yenerdi ama bence yenme ihtimali kalmadı. En iyi berabere kalır.
Uzun zamandir hak ettigimiz liderligi alacagimiz mactir.

(bkz: saldir besiktasim oleyyy)