bugün

galatasarayımızın biraz aklı varsa bursa maçındaki oyununu devam ettirerek sahasında kazanması gereken maçtır. burak ve drogba nın eksiklikleri biraz can yakabilir ama umut bulut a güveniyorum. ofansif ağırlıklı bir taktikle maçı kazanmamız yüksek ihtimal dahilinde görünüyor, herşey mancini nin sahaya koyacağı sistem ve biraz istemekten gelecek.

şöyle bir diziliş olası görünüyor:

muslera
eboue-semih-chedjou-telles
selçuk-melo-yekta
sabri(veysel)-sneijder-umut

edit: maç olmuş bitmiş, günler sonra entry eksilemenin olayını anlamak mümkün değil.*
ilk defa kadın ve çocuklara oynayacağımız maçtır. dişi ve yavru aslanlara güveniyoruz.
kasımpaşa'nın avrupa yolunu tutturabilmesi için bazı ilginçliklerin yapılacağı maçtır.
Cüneyt çakır'ın katlettiği maç. Semih'e yapılan faulü vermeyip pozisyon devamında penaltı ve Hakan balta'ya kırmızı kart vermiştir. Penaltı gol ile sonuçlandı.
cemaat ile hükümetin maçı.

ayrıca tescilli dolandırıcı olan Avrupa kedilerinin hükümete savaş açtıkları maç.
galatasaray'ın yenmesi gereken maçtır.
kasımpaşanın attığı gol ve galatasarayın gördüğü kırmızı kartla işin renginin maçın başında değiştiğini söyleyebiliriz.
akp ' nin 1 0 önde olduğu maç. hakan balta'yi da sıfırlamışlar.
cüneyt çakır'ın çok afedersiniz içine ettiği maç.
Semih e yapılan harekete faul vermeyip dönüşü penaltı kırmızı kart olan karşılaşma.
O faulu orada verecen.
kasımpaşa'nın vergi kaçakçılarına 1 tane yerleştirdiği maç. devamı gelebilir.

edit: alex telles'in yedek soyunduğu maç ayrıca. allah allah neden acaba. bu adam gslilere göre mükemmeldi halbuki. *
Kasımpaşa'nın önde olduğu maç. Ben de niye hiç ses çıkmıyor diyorum.
babel resmen taşak geçiyor galatasaray defansıyla.
Babel'in sert köşeye vuruşunu muslera müthiş çıkardı.
buz gibi ülker isteyenler iletişim kurabilir (bkz: )
eboue nin yürüyecek hali yok.
hala takımda. utanç verici.
aklıma geçen seneki galatasaray orduspor maçını getiren maç. lakin galatasarayın fatih terimi artık yok
kırmızı kartların dengeleneceği maçtır.

bu arada penaltıdan önce verilmeyen net bir faulün olması da ''ilginç''tir. penaltı pozisyonu da ayrıca tartışılır. kartlar falan.
Kasımpaşa'lı futbolcunun kırmızı kartlık dirseği sarı kartla geçiştirilmiştir. Tebrikler cüneyt çakır!
AKP mitingi gibi dolu tribünleri gösteriyor, boş yerleri göstermiyor lig tv.

(bkz: tt arena nın kadın taraftar rezaleti)
izleyemiyoruz maçı. sop olur cast olur yok mu içecek birşeyler?
Ofsayt olan pozisyonu devam ettiren hakem rezaleti de yaşanan maç. Muslera'yı da geçen topu semih çizgiden bacağının tersi ile çıkardı. Öncesinde de melo kaleye giden topu kafasıyla çıkardı.
Kasımpaşalı oyuncuların gol pozisyonlarında adeta birbirlerini kilitlediği maç. beceriksizlik rekorları
kırdılar ilk yarı. yoksa ilk yarı kendi sahasında rezil ederlerdi Galatasaray'ı. ayrıca Cüneyt çakır ulan
şimdi Galatasaray'ı mağdur etmeyeyim durumu eşitleyeyim diye bir tavır takınabilir. Kasımpaşa oyunda cıvır ve
bu hovardalığa devam ederse atmayana atarlar olabilir. futbol ciddi bir oyun neticede.
şu bahaneyi kullanmaktan nefret ediyorum ama resmen hakemin katlettiği maç. penaltıdan önce semih'e yapılan faul es geçildi, penaltı pozisyonunu yemek yaparken uzaktan bir kere gördüm, sanki penaltı yok gibiydi ama emin değilim. ayrıca penaltıysa da sarı kart olmalıydı.

ayrıca mancini neden böyle yapıyor anlamıyorum. veysel, alex telles gibi taş gibi bekler yedekteyken neden eboue ve sabri'yi izliyoruz? hadi sabri neyse iyi oynuyor son zamanlarda, çok çabalıyor, ama neden eboue? ayrıca umut yerine hajrovic, ontivero neden denenmiyor?
gs taraftarının mal oldugunu bilirdim fakat bu kadarı fazla.

görsel

edit: tipini sikeyim senin.

edit:türbanlı insanlara hakaret değil benim ki genelleme yapmayın.

bu arada hatırlatmak isterim; her hicapli mumin, her saci acik gunahkar degildir.