katılım göstereceğim kampanyadır. fikir sahibine teşekkürler.
aklın yolu birdir.
provakosyona karşı hazırlıklı olunması gereken eylemdir.

edit: nolur nolmaz girişte bir üst araması yapsınlar.
bu ülkede yaşayan, arkasında bu ülkenin ilderinin resmi olan parayı kullanan herkesin destek vermesi gereken kampanyadır.
--spoiler--
milletin ekmeği ile oynamayın lan.

neden 1919 değil de sadece 19

tamam arkadaşlar düzeldim sakinim.
--spoiler--

(bkz: zall)
ya iki kişi aynı anda 19. entry girerse. cumhuriyetimiz elden gider mi?
katılan yazarlar arasında, başlık önerisi bulunanların fikirlerini spratt'a bildirebilecekleri gibi, 19 entry kampanyasın da önerilen başlıkları a da yazabilecekleri kampanyadır.
Katilmayacagim kampanyadir. Körler sagirlar birbirini agirlasin kampanyasidir benim icin.

Yil olmus 2012, hala yok 19 mayis, yok genclige hitabe falan.

Hitabelerle yönetilecek yasi gecememis, ilk/orta/lise okullarinda egitim görmekte olanlarin yapmaya yeltendigi kampanyadir da ayni zamanda.
15 günün sonunda herkesin duyumsadığı bazılarının benimsediği kampanyadır.
facebook profiline her 10 kasımda atatürk resmi koymakla eşdeğer kampanyadır.
Sehitler olmez vatan bolunmez nidalari atinca vatan kurtadiğini dusunen bunyeyle ayni kisidir.
Sebebine inmez hasbam. Hicbir taninmis kisinin yakinin sehit olmayisini gormez ama cabuk gaza gelir. Sebebini irdele Ziya abi denmelidir.
Ha sen simdi 19 entry girsen ne sikim olur, girmesen ne?
Haydi bakalim bu gaza gelmislikle, dunyayi fethedersiniz.
gidin sokakta yürüyüş yapın sözlükte manifestoya ne gerek var modlar zaten kutlayacak.
desteklenmesi ve uygulanması gereken kampanyadır. ortak başlıklarda belirlenmesi şarttır.
duyarlı yazarların destek verdiği kampanya.
katılınması gereken, duyurulması gereken kampanyadır.
başlıklardan biri budur (bkz: milli mücadele)
imkansız olduğu için '1919 entry girelim' şeklinde upgrade etmek istediğim kampanya.
19 mayısta sözlüğe 19 tane entry girip kutlamalara katkı sağlayacağını düşünenlerin kampanyasıdır. lan gidin 19 tane fidan dikin... doğudaki garibanlar için cumhuriyeti ve onun nasıl kazanıldığına dair 19'ar tane kitap toplayın... ölüm orucu tutarken 19 kere osbir çekin, entry ney... ben 3000 küsür entry girdim, daha meb'den bi haber alamadım...

-bakanım, uludağ sözlükte her yazar 19 mayıs'ta 19 tane entry girip başka entry girmeyecekmiş.
+vay emuğa goim... ne yapsak ki... çevik kuvvete söyleyin, hemen olay yerine intikal etsin.
ben de varım kampanyasıdır. Ata'nın bize emanet ettiği bu vatanı, Gerçek değerlerinden uzaklaştırmaya çalışanlara inAT varım.
(bkz: 19 mayıs ta 19 entry kampanyasının başlıkları)
kampanya hazırlıkları tamamlanmak üzeredir.
fazla da büyütülmemesi gereken kampanya. esas olan istanbul'un fethi'ni 1453 entry ile kutlamaktır.
milli duygularına önem veren her sözlük yazarının katılması gereken kampanyadır.
katılacak olduğum, destek verilesi kampanya.
bu şekliyle tamamıyla karşı olduğum kampanyadır.

neden küçük düşünüyoruz? 19 entry çok az.

neden 1919 entry girmeyelim? yakışan budur bence.